ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-24/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 19-24 Νοεμβρίου με αγώνες για Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος (Κάζας-Νιάβης-Ντουρντουρέκας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Παύλου-Παπαδήμου-Κούλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μαλεσίνα ΑΝΑΒΟΛΗ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Κατρακάζος-Γκόλιας-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Κονίστρες (Δέδες-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Σύλλας Αιδηψού (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος-Μακρής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσικα-Μάγκος-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας Life (Παύλου-Παπαδήμου-Κούλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Προοδευτική Λάρυμνας (Δρίβα-Παύλος-Αντωνίου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μώλος (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Α.Σ. Καρυστίας (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μέτσικα-Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Γ.Σ. Ιτέας (Τσιμπρίκα)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δρίβα-Αντωνίου-Παύλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας Αιδηψού (Νιάβης-Σακαρέλος)

12:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Αλεξίου-Πατσούρας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Τζουβάνα-Παντελή-Μάγκος)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τζουβάνα-Χανής-Τριανταφύλλου)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/11)

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα επικρατήσει στο ντέρμπι της Δευτέρας 22/11;

pannikolaou

Συλλυπητήρια Συνδέσμου κριτών για το θάνατο του Β. Καραχάλιου

pannikolaou