FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (6-7 Νοεμβρίου)

Με αγώνες σε όλους τους ομίλους συνεχίστηκε το πρωτάθλημα εφήβων το Σαββατοκύριακο 6-7 Νοεμβρίου, με τη διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής στους ομίλους που απαρτίζονται από 5 ομάδες και της 4ης αγωνιστικής σε εκείνους που συμμετέχουν 4 ομάδες.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά, αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες 41-59

Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου 90-35

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-21/11/21)

Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

Κονίστρες-Α.Σ. Καρυστίας

Ρεπό: Αίας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 5 10 5-0 404-230
2 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 5 8 3-2 244-296
3 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 7 3-1 301-183
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 6 1-4 237-377
5 Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ 5 5 0-5 233-333

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 127
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 84
  3. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 71
  4. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 70
  5. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 64
  6. Κεπενέκος (Κονίστρες) 56
  7. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 55
  8. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 55
  9. Βογιατζής (Κονίστρες) 51
  10. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 49
  11. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 43
  12. Βασιλείου (Κονίστρες) 43
  13. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 41
  14. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 36
  15. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 36
  16. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 33
  17. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 33
  18. Λύκος (Κονίστρες) 31
  19. Πολύχρονος Ι. (Αίας Αλιβερίου) 30
  20. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 15
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 11
  3. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 10
  4. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 9
  5. Κεπενέκος (Κονίστρες) 4
  6. Κουκουβάος (Αστέρας Αλιβερίου) 4
  7. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 4
  8. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 4
  9. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 3
  10. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  11. Λύκος (Κονίστρες) 3
  12. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  13. Βελισσαρίου (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  14. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 3
  15. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  16. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 2
  17. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 2
  18. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  19. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  20. Κακοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  21. Σπανομαρκίδης (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  22. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 2
  23. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 2
  24. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 2
  25. Πηλιχός (Γ.Σ. Στύρων) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας 40-63

Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 53-55

Ρεπό: ΧΒΑ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-21/11/21)

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

Ρεπό: ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 10 5-0 383-247
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 5 8 3-2 335-299
3 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 7 2-3 305-330
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 5 7 2-3 267-334
5 ΧΒΑ 4 4 0-4 215-295

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 128
  2. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 115
  3. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 90
  4. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 76
  5. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 76
  6. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 70
  7. Βλάχος (ΧΒΑ) 67
  8. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 59
  9. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 54
  10. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 53
  11. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 53
  12. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 52
  13. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 47
  14. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 46
  15. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 46
  16. Γούναρης (ΧΒΑ) 42
  17. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 41
  18. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 38
  19. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 36

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 12
  2. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  3. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 10
  4. Βλάχος (ΧΒΑ) 9
  5. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 9
  6. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  7. Οικονόμου (ΑΕΠΠ Χαλκίδας) 7
  8. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 5
  9. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 5
  10. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  11. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  12. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  13. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  14. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  15. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 2
  16. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 2
  17. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  18. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  19. Καρακατσάνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ (4η)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος 68-82

Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (14/11)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η-21 & 24/11/21)

Κάδμος-Αλίαρτος

Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (24/11)

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 4 8 4-0 307-238
2 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 3 5 2-1 181-187
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 4 5 1-3 249-262
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 3 3 0-3 176-226

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 81
  2. Τούτουζας (Κάδμος) 78
  3. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 72
  4. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 61
  5. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 58
  6. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 57
  7. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 56
  8. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 52
  9. Θεοδώρου (Κάδμος) 47
  10. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 44
  11. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 44
  12. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 33
  13. Μελετίου (Κάδμος) 32
  14. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 31
  15. Μπότσης (Ερμής Σχηματαρίου) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 9
  2. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 8
  3. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 5
  4. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 5
  5. Θεοδώρου (Κάδμος) 5
  6. Τούτουζας (Κάδμος) 5
  7. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 4
  8. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 4
  9. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 3
  10. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 3
  11. Σκούμας (Κάδμος) 2
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 2
  13. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 86-54

Κένταυρος Λιβ.-Απόλλων Λιβ. αναβ.

Ρεπό: Άρης Αμφίκλειας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-21/11/21)

Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 5 10 5-0 439-239
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 4 7 3-1 268-195
3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 4 6 2-2 286-240
4 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 4 5 1-3 243-331
5 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ.) 5 5 0-5 216-447

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Πανουργιάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 95
  2. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 78
  3. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 65
  4. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 64
  5. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 62
  6. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 62
  7. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 59
  8. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 57
  9. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 55
  10. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 53
  11. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 49
  12. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 48
  13. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 48
  14. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 43
  15. Πιπεράς (Άρης Αμφίκλειας) 39
  16. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 37
  17. Γκιουβέτσης (ΓΑΣ ‘Αμφισσας Ακαδ.) 32
  18. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 30
  19. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 28
  20. Βαρουξής (Κένταυρος Λιβαδειάς) 25

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 9
  2. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  3. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  4. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 7
  5. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 7
  6. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 6
  7. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 5
  8. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 5
  9. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  10. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  11. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  12. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  13. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  14. Φανιδάκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  15. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  16. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  17. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  18. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  19. Κατσακούλας (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 2
  20. Γέρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  21. Πέτρου (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  22. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  23. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 2

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

Κύνος-Τελεθριακός 30-40

Ακαδ. Ιστιαίας-Λοκρός 29-80

Ρεπό: Σύλλας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-20 & 21/11/21)

Τελεθριακός-Ακαδημία Ιστιαίας

Λοκρός-Σύλλας

Ρεπό: Κύνος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΛΟΚΡΟΣ 5 10 5-0 419-189
2 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 5 8 3-2 248-230
3 ΣΥΛΛΑΣ 4 7 3-4 246-161
4 ΚΥΝΟΣ 5 6 1-4 248-261
5 ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 5 5 0-5 111-431

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σπανός (Κύνος) 87
  2. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 75
  3. Φακίτσας (Σύλλας) 67
  4. Ζότο (Λοκρός) 65
  5. Σίμος (Τελεθριακός) 59
  6. Αγαπητός (Σύλλας) 59
  7. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 47
  8. Ανέστης (Λοκρός) 44
  9. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 44
  10. Πουρναρόπουλος (Λοκρός) 42
  11. Μπάρρος (Κύνος) 33
  12. Πετεβές (Σύλλας) 33
  13. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 32
  14. Μπουραμάς (Κύνος) 28
  15. Τσιτούμης (Ακαδ. Ιστιαίας) 26
  16. Κασσίκος (Τελεθριακός) 23
  17. Γεωργουσόπουλος (Λοκρός) 23
  18. Ορφανός (Τελεθριακός) 23
  19. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 22
  20. Γκριτζάπης (Λοκρός) 22

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σίμος (Τελεθριακός) 9
  2. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 9
  3. Αγαπητός (Σύλλας) 6
  4. Σπανός (Κύνος) 6
  5. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 5
  6. Φακίτσας (Σύλλας) 5
  7. Μπάρρος (Κύνος) 4
  8. Ανέστης (Λοκρός) 4
  9. Τσιτούμης (Ακαδ. Ιστιαίας) 3
  10. Πετεβές (Σύλλας) 3
  11. Ζότο (Λοκρός) 3
  12. Καλλίνικος (Κύνος) 3
  13. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 3
  14. Κοτσιαφίτης (Κύνος) 3

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου 82-55

Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη 37-71

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η-20/11/21)

Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας

Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 8 4-0 311-187
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 4 7 3-1 235-190
3 ΑΤΛΑΣ 4 5 1-3 207-247
4 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 4 4 0-4 161-290

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 91
  2. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 48
  3. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 43
  4. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 41
  5. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 40
  6. Φασούλας (Αναγ. Λαμίας) 36
  7. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 35
  8. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 34
  9. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 32
  10. Λαμπρακόπουλος (Μπούκαλη) 32
  11. Ελεζάϊ (Άτλας Καρπενησίου) 32
  12. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 32
  13. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 31
  14. Παπαδήμας Παν. (Μπούκαλη) 30
  15. Παπαγεωργίου Φιλ. (Μπούκαλη) 29
  16. Ντεμάϊ (Έσπερος Λαμίας) 24
  17. Δροσίνης (Άτλας Καρπενησίου) 24
  18. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 23
  19. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 23

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 18
  2. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 6
  3. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 5
  4. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 4
  5. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 4
  6. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 4
  7. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 4
  8. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 3
  9. Χαλεπλής (Αναγ. Λαμίας) 2
  10. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 2
  11. Καλντής (Έσπερος Λαμίας) 2

 

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/12)

pannikolaou

Σαν σήμερα…1 Δεκεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou