FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (20-21 Νοεμβρίου)

Με αγώνες σε όλους τους ομίλους συνεχίστηκε το πρωτάθλημα εφήβων το Σαββατοκύριακο 20-21 Νοεμβρίου, με τη διεξαγωγή της 7ης αγωνιστικής στους ομίλους που απαρτίζονται από 5 ομάδες και της 5ης αγωνιστικής σε εκείνους που συμμετέχουν 4 ομάδες.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά, αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)

Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων 71-48

Κονίστρες-Α.Σ. Καρυστίας 39-72

Ρεπό: Αίας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-5/12/21)

Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου

Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες

Ρεπό: Γ.Σ. Στύρων

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 6 12 6-0 476-269
2 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 9 4-1 372-231
3 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 6 9 3-3 283-368
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 6 1-4 237-377
5 Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ 6 6 0-6 281-404

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 144
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 100
  3. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 84
  4. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 72
  5. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 71
  6. Βογιατζής (Κονίστρες) 67
  7. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 66
  8. Κεπενέκος (Κονίστρες) 60
  9. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 59
  10. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 55
  11. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 53
  12. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 52
  13. Βασιλείου (Κονίστρες) 49
  14. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 47
  15. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 44
  16. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 41
  17. Κουκουβάος (Αστέρας Αλιβερίου) 37
  18. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 36
  19. Πορτολομαίος (Α.Σ. Καρυστίας) 36
  20. Πηλιχός (Γ.Σ. Στύρων) 35

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 20
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 14
  3. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 12
  4. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 10
  5. Κεπενέκος (Κονίστρες) 4
  6. Κουκουβάος (Αστέρας Αλιβερίου) 4
  7. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 4
  8. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 4
  9. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 4
  10. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 4
  11. Πηλιχός (Γ.Σ. Στύρων) 4
  12. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  13. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  14. Λύκος (Κονίστρες) 3
  15. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  16. Βελισσαρίου (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  17. Κακοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  18. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 38-70

ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 59-38

Ρεπό: ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-5/12/21)

Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 12 6-0 442-285
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 6 9 3-3 373-358
3 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 9 3-3 375-368
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 5 7 2-3 267-334
5 ΧΒΑ 5 5 0-5 253-365

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 150
  2. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 126
  3. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 91
  4. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 90
  5. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 78
  6. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 76
  7. Βλάχος (ΧΒΑ) 76
  8. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 71
  9. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 66
  10. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 62
  11. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 59
  12. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 58
  13. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 57
  14. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 52
  15. Γούναρης (ΧΒΑ) 50
  16. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 49
  17. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 46
  18. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 41
  19. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 41

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 13
  2. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 11
  3. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 10
  4. Βλάχος (ΧΒΑ) 10
  5. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  6. Οικονόμου (ΑΕΠΠ Χαλκίδας) 9
  7. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  8. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  9. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 5
  10. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 5
  11. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 5
  12. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  13. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  14. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  15. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)

Κάδμος-Αλίαρτος 81-50

Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (24/11)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-5 & 8/12/21)

Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου

Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 5 10 5-0 388-288
2 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 4 7 3-1 250-253
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 4 5 1-3 249-262
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 5 5 0-5 292-376

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 104
  2. Τούτουζας (Κάδμος) 95
  3. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 73
  4. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 72
  5. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 72
  6. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 71
  7. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 70
  8. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 64
  9. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 61
  10. Θεοδώρου (Κάδμος) 60
  11. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 58
  12. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 44
  13. Μπότσης (Ερμής Σχηματαρίου) 37
  14. Κατσιμίχας Γ. (Αλίαρτος) 34
  15. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 33
  16. Μελετίου (Κάδμος) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 10
  2. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 9
  3. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 6
  4. Τούτουζας (Κάδμος) 6
  5. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 5
  6. Θεοδώρου (Κάδμος) 5
  7. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 5
  8. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 5
  9. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 4
  10. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 4
  11. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 3
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 3
  13. Σκούμας (Κάδμος) 3
  14. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 3

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)

Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας 62-65

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς 38-82

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-5/12/21)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας

Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 6 12 6-0 504-301
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 9 4-1 324-249
3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 6 9 3-3 422-334
4 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 5 6 1-4 305-396
5 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ.) 6 6 0-6 254-529

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Πανουργιάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 109
  2. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 90
  3. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 82
  4. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 78
  5. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 76
  6. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 75
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 73
  8. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 65
  9. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 65
  10. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 63
  11. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 62
  12. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 62
  13. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 61
  14. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 53
  15. Πιπεράς (Άρης Αμφίκλειας) 45
  16. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 44
  17. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 43
  18. Παπαγεωργίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 39
  19. Γκιουβέτσης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 37
  20. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 37

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 9
  2. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 8
  3. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 8
  4. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 7
  5. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  6. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  7. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 7
  8. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 6
  9. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 6
  10. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  11. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 4
  12. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  13. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  14. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  15. Φανιδάκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  16. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  17. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  18. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)

Τελεθριακός-Ακαδημία Ιστιαίας αναβλ.

Λοκρός-Σύλλας 85-34

Ρεπό: Κύνος

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-5/12/21)

Σύλλας-Τελεθριακός

Ακαδ. Ιστιαίας-Κύνος

Ρεπό: Λοκρός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΛΟΚΡΟΣ 6 12 6-0 504-223
2 ΣΥΛΛΑΣ 5 8 3-2 280-246
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 5 8 3-2 248-230
4 ΚΥΝΟΣ 5 6 1-4 248-261
5 ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 5 5 0-5 111-431

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 97
  2. Σπανός (Κύνος) 87
  3. Ζότο (Λοκρός) 81
  4. Φακίτσας (Σύλλας) 69
  5. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 61
  6. Σίμος (Τελεθριακός) 59
  7. Αγαπητός (Σύλλας) 59
  8. Ανέστης (Λοκρός) 55
  9. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 44
  10. Πουρναρόπουλος (Λοκρός) 42
  11. Πετεβές (Σύλλας) 37
  12. Μπάρρος (Κύνος) 33
  13. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 32
  14. Γεωργουσόπουλος (Λοκρός) 29
  15. Μπουραμάς (Κύνος) 28
  16. Σαββόπουλος (Σύλλας) 27
  17. Τσιτούμης (Ακαδ. Ιστιαίας) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 11
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 9
  3. Αγαπητός (Σύλλας) 6
  4. Σπανός (Κύνος) 6
  5. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 5
  6. Φακίτσας (Σύλλας) 5
  7. Ανέστης (Λοκρός) 5
  8. Μπάρρος (Κύνος) 4
  9. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 4
  10. Σαββόπουλος (Σύλλας) 4
  11. Τσιτούμης (Ακαδ. Ιστιαίας) 3
  12. Πετεβές (Σύλλας) 3
  13. Ζότο (Λοκρός) 3
  14. Καλλίνικος (Κύνος) 3
  15. Κοτσιαφίτης (Κύνος) 3
  16. Παπαγεωργίου (Λοκρός) 3

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)

Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας 40-52

Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας 78-58

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-4 & 5 /12/21)

Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου

Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 5 10 5-0 363-227
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 5 8 3-2 275-242
3 ΑΤΛΑΣ 5 7 2-3 285-305
4 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 5 5 0-5 219-368

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 103
  2. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 59
  3. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 54
  4. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 53
  5. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 52
  6. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 45
  7. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 43
  8. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 42
  9. Παπαδήμας Παν. (Μπούκαλη) 41
  10. Λαμπρακόπουλος (Μπούκαλη) 38
  11. Φασούλας (Αναγ. Λαμίας) 36
  12. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 36
  13. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 35
  14. Ελεζάϊ (Άτλας Καρπενησίου) 34
  15. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 32
  16. Παπαγεωργίου Φιλ. (Μπούκαλη) 32
  17. Δροσίνης (Άτλας Καρπενησίου) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 21
  2. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 7
  3. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 6
  4. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 6
  5. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 5
  6. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 5
  7. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 5
  8. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 3
  9. Χαλεπλής (Αναγ. Λαμίας) 2
  10. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 2
  11. Καλντής (Έσπερος Λαμίας) 2
  12. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Video από την 7η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (27-28 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Σαν σήμερα…29 Νοεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou