B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (Εξ αναβολής-29/12)

Σε εξ αναβολής αγώνα για το πρωτάθλημα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ στο β’ όμιλο, ο Σύλλας υποδέχθηκε στο κλειστό της Αιδηψού τον Άτλα Καρπενησίου, με τους φιλοξενούμενους να επικρατούν με 60-57.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η-Εξ αναβολής)

Σύλλας-Άτλας Καρπενησίου 57-60

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-8-9/1)

Φάλαρα-Μπούκαλη

Κένταυρος Λιβαδειάς-Μεδεών

Σύλλας-Προοδευτική

Μώλος-Άτλας Καρπενησίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κένταυρος Λιβ. 7 14 464-346 7-0
2 Προοδευτική Λαρ. 7 13 485-411 6-1
3 Μεδεών 7 11 450-439 4-3
4 Μώλος 7 10 370-383 3-4
5 Μπούκαλη 7 10 412-385 3-4
6 Σύλλας 7 10 386-431 3-4
7 Άτλας Καρπ. 7 9 361-438 2-5
8 Φάλαρα 7 7 309-404 0-7

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ευθυμίου (Μεδεών) 142
  2. Φωτητζόγλου (Προοδευτική) 122
  3. Δάρρας Α. (Προοδευτική) 117
  4. Σπυριδάκης (Μπούκαλη) 101
  5. Βλασσόπουλος (Μώλος) 97
  6. Καρφάκης (Κένταυρος Λιβ.) 85
  7. Λούβαρης (Φάλαρα) 77
  8. Αναστασίου (Μεδεών) 76
  9. Φώτου (Σύλλας) 75
  10. Σκαλτσάς (Κένταυρος Λιβ.) 74
  11. Πρένγκα (Σύλλας) 73
  12. Κλούρας (Προοδευτική) 72
  13. Κολιούκος (Κένταυρος Λιβ.) 70
  14. Παππάς (Κένταυρος Λιβ.) 69
  15. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 68
  16. Σεργιανάϊ (Άτλας Καρπενησίου) 66
  17. Χράπαλος (Σύλλας) 65
  18. Καλοβελώνης (Μώλος) 61
  19. Γκούμας (Μπούκαλη) 60
  20. Μπερτσιμάς (Μπούκαλη) 60
  21. Σταυρίδης (Μεδεών) 59
  22. Σιότροπος (Μεδεών) 57
  23. Χόνδρος (Άτλας Καρπενησίου) 57
  24. Κάππας (Άτλας Καρπενησίου ) 54
  25. Τσουκαλάς (Φάλαρα) 52

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ευθυμίου (Μεδεών) 15
  2. Σιότροπος (Μεδεών) 14
  3. Φώτου (Σύλλας) 11
  4. Κολιούκος (Κένταυρος Λιβ.) 10
  5. Βλασσόπουλος (Μώλος) 10
  6. Χράπαλος (Σύλλας) 10
  7. Σεργιανάϊ (Άτλας Καρπενησίου) 9
  8. Σταυρίδης (Μεδεών) 9
  9. Μπερτσιμάς (Μπούκαλη) 8
  10. Κλούρας (Προοδευτική) 8
  11. Μπλέτσας (Μπούκαλη) 7
  12. Γκούμας (Μπούκαλη) 7
  13. Καλοβελώνης (Μώλος) 6
  14. Χαντζής (Σύλλας) 6
  15. Χόνδρος (Άτλας Καρπενησίου) 4
  16. Δαραμάρας (Προοδευτική) 4
  17. Αναστασίου (Μεδεών) 4
  18. Μακρής (Μώλος) 4
  19. Μεσσήνης (Φάλαρα) 4
  20. Τσουκαλάς (Φάλαρα) 4
  21. Αραπάϊ (Φάλαρα) 4
  22. Παππάς (Κένταυρος Λιβ.) 4
  23. Τζελέπης (Μπούκαλη) 4
  24. Ιωακείμ (Προοδευτική) 4

 

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (5η αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας 39-62

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Άρης Αμφίκλειας-Μώλος 76-53

pannikolaou