FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής)

Σε εξ αναβολής παιχνίδι της 9ης αγωνιστικής για τον δ’ όμιλο της κατηγορίας εφήβων, ο Άρης Αμφίκλειας αντιμετώπισε τον Απόλλωνα Λιβαδειάς, με τους φιλοξενούμενους να επικρατούν με 83-58.

Δείτε παρακάτω, πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς:

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η-ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς 58-83

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-16/1/22)

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άρης Αμφίκλειας

Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας

Ρεπό: Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 7 14 7-0 566-342
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 7 13 6-1 468-324
3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 8 12 4-4 555-442
4 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 7 8 1-6 409-571
5 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ.) 7 7 0-7 271-590

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Πανουργιάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 132
  2. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 123
  3. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 122
  4. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 107
  5. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 105
  6. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 101
  7. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 93
  8. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 81
  9. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 78
  10. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 67
  11. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 66
  12. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 63
  13. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 62
  14. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 62
  15. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 59
  16. Πιπεράς (Άρης Αμφίκλειας) 56
  17. Παπαγεωργίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 54
  18. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 51
  19. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 47
  20. Βαρουξής (Κένταυρος Λιβαδειάς) 40
  21. Σαπουντζής (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 39

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 11
  2. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 11
  3. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 10
  4. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 9
  5. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 8
  6. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  7. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 7
  8. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 7
  9. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  10. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  11. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  12. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 4
  13. Γέρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  14. Κατωπόδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  15. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  16. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  17. Πανουργιάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  18. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  19. Φανιδάκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  20. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  21. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  22. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30 Ιανουαρίου)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αναβλήθηκε λόγω covid το ντέρμπι Λοκρός-Άρης Θήβας!

pannikolaou

Αναβολές αγώνων λόγω κακοκαιρίας και όχι μόνο!

pannikolaou