ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογία & σκόρερς (9η αγωνιστική 18-19/12)

Το πρωτάθλημα Νεανίδων, συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 18-19 Δεκεμβρίου, με τα παιχνίδια της 9ης αγωνιστικής στο β’ όμιλο, καθώς οι αγώνες του α’ ομίλου αναβλήθηκαν.

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τις σκόρερς των ομάδων:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (8η)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου αναβλήθηκε

Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας αναβλήθηκε

Ρεπό: Κάδμος

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-9/1/22)

Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 7 12 5-2 508-273
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 5 10 5-0 382-162
3 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 6 10 4-2 306-251
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6 7 1-5 208-302
5 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 6 6 0-6 125-542

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Χαντζή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 127
  2. Μπόβαλη Ι. (Κάδμος) 122
  3. Νικόλα (Αστέρας Αλιβερίου) 102
  4. Μιλλεούνη (Κάδμος) 79
  5. Αγγελή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 73
  6. Μίχα (Αστέρας Αλιβερίου) 72
  7. Μπάτσαρη (Κάδμος) 65
  8. Μπόβαλη Ε. (Κάδμος) 62
  9. Ρούσσου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 58
  10. Καλπούζου (Κάδμος) 57
  11. Καρακικέ (Πρωτέας Σχηματαρίου) 54
  12. Ιωάννου (Αστέρας Αλιβερίου) 49
  13. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 39
  14. Ταβλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
  15. Ροποτού (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
  16. Τσομώκου (Πρωτέας Σχηματρίου) 31
  17. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 28
  18. Γκόρου (Αστέρας Αλιβερίου) 28
  19. Νίκα (Κάδμος) 22
  20. Μαδαρού (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 22

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ταυλαρίδου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  2. Καρακικέ (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4
  3. Χαντζή (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4
  4. Ρούσσου (Πρωτέας Σχηματαρίου) 3
  5. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 3
  6. Πολυτήρα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  7. Μαυρίδου (Κάδμος) 2
  8. Χουλιαρά Α. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  9. Μπάτσαρη (Κάδμος) 1
  10. Μιλλεούνη (Κάδμος) 1
  11. Μπόβαλη (Κάδμος) 1
  12. Μίχα (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  13. Παπαρήγα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 1
  14. Μπάνου (Αίας Αλιβερίου) 1
  15. Γκόρου (Αστέρας Αλιβερίου) 1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς 77-22

Σύλλας-Άρης Θήβας μη διεξαγωγή

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-8 & 9/1/22)

Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 6 12 6-0 352-178
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 7 10 3-4 326-370
3 ΣΥΛΛΑΣ 6 9 3-3 231-279
4 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 7 9 2-5 344-385
5 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 6 7 2-4 232-274

*Ο Άρης Θήβας έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 119
  2. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 106
  3. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 103
  4. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 83
  5. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 82
  6. Καλτσά Αλεξ. (Έσπερος Λαμίας) 71
  7. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 68
  8. Ξενοκώστα Ι. (ΓΑΣ Άμφισσας) 61
  9. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 56
  10. Λούμη Θ. (Σύλλας) 52
  11. Δάφνη Μ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 49
  12. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 47
  13. Κοϊτσάνου (Απόλλων Λιβαδειάς) 43
  14. Παπουτσή (Απόλλων Λιβαδειάς) 41
  15. Γεωργίου (Άρης Θήβας) 38
  16. Καραμέρη (ΓΑΣ Άμφισσας) 37
  17. Σουλιάδη (Σύλλας) 36
  18. Πέτσα (Απόλλων Λιβαδειάς) 33
  19. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 33
  20. Κυργιώργη (Σύλλας) 28

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Λίβα (ΓΑΣ Άμφισσας) 10
  2. Καλτσά Μαρ. (Έσπερος Λαμίας) 8
  3. Ξενοκώστα Ι. (ΓΑΣ Άμφισσας) 8
  4. Καραηλιά (ΓΑΣ Άμφισσας) 7
  5. Λούμη Θ. (Σύλλας) 5
  6. Καραγιάννη Μ.Β. (ΓΑΣ Άμφισσας) 4
  7. Κυργιώργη (Σύλλας) 3
  8. Παπαδημητρίου (Άρης Θήβας) 3
  9. Υφαντή (Έσπερος Λαμίας) 2
  10. Σουλιάδη (Σύλλας) 2
  11. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 2
  12. Νταβάκου (Έσπερος Λαμίας) 1
  13. Οικονομάκη (Άρης Θήβας) 1
  14. Κιούση (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  15. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  16. Πέτσα (Απόλλων Λιβαδειάς) 1
  17. Παπακοσμά (Σύλλας) 1
  18. Ταμπάκη (ΓΑΣ Άμφισσας) 1

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (8η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (photo album)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου 27-56

pannikolaou