B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/12)

Πλήρη αγωνιστική δράση, η τελευταία για το 2021, το τριήμερο 17-19 Δεκεμβρίου με αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδημία Ιστιαίας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαλεσίνα

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αλίαρτος

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας Life

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Αίαντας Αυλίδας

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Απόλλων Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μεδεών

15:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος

20:15 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Προοδευτική Λάρυμνας

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άτλας Καρπενησίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Α.Ε. Καρύστου

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας 0-20 α.α.

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Λοκρός

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Σύλλας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου

Σχετικά άρθρα

ΕΟΚ προς κριτές: ”Αν κάποιοι θέλουν να δημιουργήσουν πρόβλημα να αναλάβουν τις ευθύνες τους”

pannikolaou

Αποχή από τους κριτές, κίνδυνος αναβολής όλων των αγώνων!

pannikolaou

M.V.P. Α’ ΕΣΚΑΣΕ (7η αγωνιστική): Με την…υπογραφή του Σωτήρη Χατζηστάμου!

pannikolaou