B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-17 Δεκεμβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των επόμενων ημερών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει συναντήσεις για το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, για τη Β’ κατηγορία, αλλά και αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα υποδομής.

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Σπυρόπουλος-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Γ.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Θήβας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Λοκρός (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Άμφισσας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-ΓΑΣ Βασιλικού (Χουγιάζος-Ζαφείρη)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Χατζής-ΜασλατζίδηςΛ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίαντας Αυλίδας (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα (Γκογκορώσης-Καρβούνης)

15:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδημία Ιστιαίας (Γκογκορώσης-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Πατάγιας-Χουσιάδας)

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πανευρυτανική (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Σύλλας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Μαυρομάτι (Μασλατζίδης Λ.-Εκιτζίδης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Πανευβοϊκός (Τσάλας Ι.-Γκαράς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ-ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας Life (Χουγιάζος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ E’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Γερονικολός-Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Καρβούνης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Χριστοδούλου-Κόλα)

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καρβούνης-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Χουγιάζος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ ‘Άμφισσας (Γερονικολός-Τσόκανος)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μαλεσίνα (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας

Σχετικά άρθρα

Ανακοίνωση-διαμαρτυρία Μώλου για τον αγώνα με τον Άρη Αμφίκλειας

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou