B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19 Δεκεμβρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για το τριήμερο 17-19 Δεκεμβρίου, σε μια πλήρη αγωνιστική, με αναμετρήσεις για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ σε α’ και β’ όμιλο, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδημία Ιστιαίας (Χουγιάζος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαλεσίνα (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Χουγιάζος-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κονίστρες (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας Life (Γερονικολός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας (Αποστολίδης-Μπούκας ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Αίαντας Αυλίδας (Καραμπιτσάκος-Μασλατζίδης)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Απόλλων Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μεδεών (Ζάχος-Χουσιάδας)

15:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Ζάχος-Χουσιάδας)

20:15 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Προοδευτική Λάρυμνας (Χουγιάζος-Πετώνης)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άτλας Καρπενησίου (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Α.Ε. Καρύστου (Μασλατζίδης Λ.-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Εκιτζίδης-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας 0-20 α.α.

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Χουγιάζος-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γερονικολός-Τσόκανος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Λοκρός (Ζάχος-Κόλα)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Σύλλας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Πετώνης)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

Σχετικά άρθρα

Ανακοίνωση-διαμαρτυρία Μώλου για τον αγώνα με τον Άρη Αμφίκλειας

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou