ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-8/12)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 4-5 Δεκεμβρίου με αγώνες στις κατηγορίες της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (β’ όμιλος), παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Δείτε παρακάτω, αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Νιαβής-Κάζας-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κόνδης-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος (Μπάνος-Μάγγος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αλίαρτος (Κουλός-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Γαβριήλ Ειλ.-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Άρης Αμφίκλειας (Μπάκα-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Φάλαρα (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου () ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Δέδες-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Μπούκαλη (Μπάκα-Καζάς-Νιαβής)

13:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας (Δέδες-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μακρής-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Μπαλτά-Τριανταφύλλου)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες (Τσάλλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ (Μέτσκα-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Νταλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Κύνος (Μασλατζίδου Αικ.-Αλεξίου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Χατζησωτηρίου-Μέτσκα-Νταντή)

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Μάγκος-Σιαδήμας)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30/1)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-26/1)

pannikolaou

ΕΣΚΑΣΕ: ”Αναστολή όλων των πρωταθλημάτων έως και 21 Ιανουαρίου”

pannikolaou