ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-17/12)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των επόμενων ημερών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει αγώνες Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Παπαδήμου-Ντόσκουρης-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Χανής-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Θήβας (Νιαβής-Σακαρέλος-Κάζας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Λοκρός (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Τζουβάνα-Τριανταφύλλου-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίαντας Αυλίδας (Παντελή-Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα (Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.-Αλεξίου)

15:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδημία Ιστιαίας (Χριστόπουλος-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Καλαντζής-Αναγνώστου-Δέδες)

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πανευρυτανική (Λούβαρης-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας Life-Σύλλας (Καλαντζής)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Μαυρομάτι (Σαρλάνη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Πανευβοϊκός (Τριανταφύλλου-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ-ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μπούκαλη (Δέδες-Λούβαρης-Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας Life (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Νταλιάνη)

 

ΕΦΗΒΩΝ E’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Μασλατζίδου Αικ.-Πατσούρας-Χριστόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Παντελή-Μασλατζίδης Κ.-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Παντελή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη)

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δρίβα-Ντόσκουερης-Κουλός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος (Τσάλλα Αλεξ.-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Νταλιάνη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ ‘Άμφισσας (Μασλατζίδου Αικ.-Αλεξίου-Πατσούρας)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Μαλεσίνα (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ρίζος-Μπάκα-Κατσιμίχα)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Αλεξίου-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

Σχετικά άρθρα

ΕΣΚΑΣΕ: ”Αναστολή όλων των πρωταθλημάτων έως και 21 Ιανουαρίου”

pannikolaou

Καλή Χρονιά! Ευτυχισμένο το 2022!!!

pannikolaou

Οι κριτές στους εξ αναβολής αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ (27-29 Δεκεμβρίου)

pannikolaou