ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/12)

Πλήρη αγωνιστική δράση το διήμερο 18-19 Δεκεμβρίου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με τους κριτές των αγώνων να είναι οι εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάνος-Κιούσης-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τριναταφύλλου-Χανής-Νταντή)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαλεσίνα (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Ντουρρντουρέκας-Δρίβα-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κονίστρες (Κάζας-Νιαβής-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας Life (Παύλος-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Κ.-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Αίαντας Αυλίδας (Μπάνος-Κιούσης-Κατρακάζος)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μεδεών (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

15:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

20:15 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Προοδευτική Λάρυμνας (Δρίβα-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άτλας Καρπενησίου (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Σιαδήμας-Μασλατζίδης Κ.-Τζουβάνα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Α.Ε. Καρύστου (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας 0-20 α.α.

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Εμφιετζής-Γαβριήλ Ειλ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Μέτσκα-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κατσιμίχα-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δρίβα-Παύλος-Αντωνίου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Λοκρός (Σακαρέλος-Νιαβής)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Σύλλας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Δρίβα-Παπαδήμου-Αντωνίου)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Πατσούρας-Αλεξίου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Σιαδήμας-Τζουβάνα)

Σχετικά άρθρα

Νέα ανακοίνωση ΕΣΚΑΣΕ: ”Αναβάλλονται όλοι αγώνες των τοπικών κατηγοριών”

pannikolaou

ΕΣΚΑΣΕ: ”Με τη συναίνεση των ομάδων μπορούν να διεξαχθούν ορισμένοι αγώνες”

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/12)

pannikolaou