FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (18-19 Δεκεμβρίου)

Πλήρη αγωνιστική στο πρωτάθλημα εφήβων το Σαββατοκύριακο 18-19 Δεκεμβρίου, με αγώνες για την 9η αγωνιστική στους 4 από τους 6 ομίλους που έχουν 5 ομάδες, αλλά και με αγώνες της 6ης αγωνιστικής στους δύο υπόλοιπους ομίλους.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά, αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου 100-60

Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας 0-20 α.α.

Ρεπό: Κονίστρες

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-16/1/22)

Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου

Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

Ρεπό: Α.Σ. Καρυστίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 8 15 7-1 554-331
2 ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 7 13 6-1 534-349
3 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 7 11 4-3 358-435
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 7 8 1-6 366-552
5 Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ 7 6 0-7 281-424

*Ο Γ.Σ. Στύρων έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 164
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 134
  3. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 127
  4. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 97
  5. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 85
  6. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 85
  7. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 84
  8. Βογιατζής (Κονίστρες) 84
  9. Βασιλείου (Κονίστρες) 81
  10. Κουκουβάος (Αστέρας Αλιβερίου) 74
  11. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 64
  12. Κεπενέκος (Κονίστρες) 60
  13. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 58
  14. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 53
  15. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 53
  16. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 52
  17. Ανδρέου (Κονίστρες) 52
  18. Πολύχρονος (Αίας Αλιβερίου) 49
  19. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 43
  20. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 42

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 25
  2. Καραμάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 18
  3. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 12
  4. Πολίτης (Α.Σ. Καρυστίας) 11
  5. Κουκουβάος (Αστέρας Αλιβερίου) 9
  6. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 8
  7. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 6
  8. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 5
  9. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 5
  10. Ρέτσας (Αστέρας Αλιβερίου) 4
  11. Κεπενέκος (Κονίστρες) 4
  12. Φεϊζάι (Γ.Σ. Στύρων) 4
  13. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 4
  14. Μόρφης (Γ.Σ. Στύρων) 4
  15. Πηλιχός (Γ.Σ. Στύρων) 4
  16. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 3
  17. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 3
  18. Λύκος (Κονίστρες) 3
  19. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  20. Βελισσαρίου (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  21. Κακοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  22. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 3
  23. Ανδρέου (Κονίστρες) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού 48-70

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 67-58

Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-16/1/22)

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: Απόλλων Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7 14 7-0 512-339
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 8 12 4-4 505-492
3 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 7 11 4-3 442-426
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 7 10 3-4 391-452
5 ΧΒΑ 7 7 0-7 366-509

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 178
  2. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 167
  3. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 117
  4. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 107
  5. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 105
  6. Βλάχος (ΧΒΑ) 104
  7. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 91
  8. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 85
  9. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 81
  10. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 81
  11. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 80
  12. Γούναρης (ΧΒΑ) 79
  13. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 75
  14. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 74
  15. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 71
  16. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 67
  17. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 60
  18. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 55
  19. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 52

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 19
  2. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 13
  3. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 12
  4. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 11
  5. Βλάχος (ΧΒΑ) 10
  6. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  7. Οικονόμου (ΑΕΠΠ Χαλκίδας) 10
  8. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 10
  9. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  10. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 7
  11. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  12. Θεοδουλίδης (ΧΒΑ) 5
  13. Γούναρης (ΧΒΑ) 4
  14. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  15. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  16. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  17. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  18. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου 77-58

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Τέλος α’ φάσης

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 6 12 6-0 465-338
2 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 6 9 3-3 369-400
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 6 8 2-4 377-408
4 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 6 7 1-5 369-432

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 153
  2. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 115
  3. Τούτουζας (Κάδμος) 109
  4. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 105
  5. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 92
  6. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 91
  7. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 86
  8. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 78
  9. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 78
  10. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 75
  11. Θεοδώρου (Κάδμος) 71
  12. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 64
  13. Μπότσης (Ερμής Σχηματαρίου) 63
  14. Ανδρέου (Ερμής Σχημ.) 45
  15. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 43
  16. Κατσιμίχας Γ. (Αλίαρτος) 42
  17. Μελετίου (Κάδμος) 40
  18. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 36

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μπόγρης Γ. (Κάδμος) 11
  2. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 10
  3. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 9
  4. Τούτουζας (Κάδμος) 8
  5. Μπελιάς (Πρωτέας Σχημ.) 8
  6. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 7
  7. Λειβαδίτης (Πρωτέας Σχημ.) 6
  8. Θεοδώρου (Κάδμος) 6
  9. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 6
  10. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 5
  11. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 4
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 3
  13. Σκούμας (Κάδμος) 3
  14. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 3
  15. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 3

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς αναβλ.

Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς 62-41

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-16/1/22)

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άρης Αμφίκλειας

Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας

Ρεπό: Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 7 14 7-0 566-342
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 8 12 4-4 555-442
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 6 11 5-1 385-266
4 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 6 7 1-5 351-488
5 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (ΑΚ.) 7 7 0-7 271-590

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Πανουργιάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 132
  2. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 107
  3. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 105
  4. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 102
  5. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 93
  6. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 90
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 82
  8. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 81
  9. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 78
  10. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 67
  11. Κανάτας (Γ.Σ. Ιτέας) 66
  12. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 63
  13. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 62
  14. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 62
  15. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 53
  16. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 51
  17. Πιπεράς (Άρης Αμφίκλειας) 50
  18. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 47
  19. Βαρουξής (Κένταυρος Λιβαδειάς) 40
  20. Παπαγεωργίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 39
  21. Σαπουντζής (ΓΑΣ Άμφισσας Ακαδ.) 39

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κωτσαδάμ (Απόλλων Λιβαδειάς) 10
  2. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 9
  3. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 9
  4. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 8
  5. Μολές Ι. (Γ.Σ. Ιτέας) 8
  6. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  7. Σώκος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 7
  8. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 7
  9. Μολές Αργ. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  10. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  11. Κουτρόγιαννος (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  12. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 4
  13. Κουτσούμπας (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  14. Γέρος (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  15. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  16. Πανουργιάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  17. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  18. Φανιδάκης (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  19. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  20. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  21. Γερεντές (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

Κύνος-Λοκρός 48-78

Ακαδ. Ιστιαίας-Σύλλας αναβλήθηκε

Ρεπό: Τελεθριακός

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-16/1/22)

Λοκρός-Τελεθριακός

Σύλλας-Κύνος

Ρεπό: Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΛΟΚΡΟΣ 7 14 7-0 582-271
2 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 7 11 4-3 347-297
3 ΣΥΛΛΑΣ 6 10 4-2 325-285
4 ΚΥΝΟΣ 7 9 2-5 342-371
5 ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 7 7 0-7 165-537

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σπανός (Κύνος) 120
  2. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 114
  3. Ζότο (Λοκρός) 105
  4. Φακίτσας (Σύλλας) 89
  5. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 86
  6. Σίμος (Τελεθριακός) 72
  7. Αγαπητός (Σύλλας) 70
  8. Ανέστης (Λοκρός) 61
  9. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 51
  10. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 50
  11. Πετεβές (Σύλλας) 43
  12. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 43
  13. Πουρναρόπουλος (Λοκρός) 42
  14. Κασσίκος (Τελεθριακός) 39
  15. Μπουραμάς (Κύνος) 34
  16. Μπάρρος (Κύνος) 33
  17. Ορφανός (Τελεθριακός) 31
  18. Ζαγκανάς (Ακαδημία Ιστιαίας) 30
  19. Γεωργουσόπουλος (Λοκρός) 29
  20. Αποστόλου (Τελεθριακός) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πάττας Φιλ. (Λοκρός) 13
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 11
  3. Σπανός (Κύνος) 9
  4. Αγαπητός (Σύλλας) 8
  5. Φακίτσας (Σύλλας) 8
  6. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 5
  7. Ανέστης (Λοκρός) 5
  8. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 5
  9. Ζότο (Λοκρός) 5
  10. Μπάρρος (Κύνος) 4
  11. Κοτσιαφίτης (Κύνος) 4
  12. Σαββόπουλος (Σύλλας) 4
  13. Τσιτούμης (Ακαδ. Ιστιαίας) 3
  14. Πετεβές (Σύλλας) 3
  15. Καλλίνικος (Κύνος) 3
  16. Παπαγεωργίου (Λοκρός) 3
  17. Μπουραμάς (Κύνος) 3

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου αναβλήθηκε

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Τέλος α’ φάσης

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 6 12 6-0 431-284
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 5 8 3-2 275-242
3 ΑΤΛΑΣ 5 7 2-3 285-305
4 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 6 6 0-6 276-436

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 125
  2. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 67
  3. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 62
  4. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 59
  5. Φασούλας (Αναγ. Λαμίας) 59
  6. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 54
  7. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 52
  8. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 45
  9. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 42
  10. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 42
  11. Παπαδήμας Παν. (Μπούκαλη) 41
  12. Λαμπρακόπουλος (Μπούκαλη) 38
  13. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 35
  14. Γεωργαντζάς (Αναγ. Λαμίας) 35
  15. Ελεζάϊ (Άτλας Καρπενησίου) 34
  16. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 32
  17. Παπαγεωργίου Φιλ. (Μπούκαλη) 32
  18. Δροσίνης (Άτλας Καρπενησίου) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας Αθ. (Έσπερος Λαμίας) 25
  2. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 7
  3. Λεμονής (Έσπερος Λαμίας) 7
  4. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 6
  5. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 6
  6. Κατσαρός (Άτλας Καρπενησίου) 5
  7. Μόκκας (Άτλας Καρπενησίου) 5
  8. Οικονόμου (Αναγ. Λαμίας) 3
  9. Χαλεπλής (Αναγ. Λαμίας) 2
  10. Μωϋσογλου (Έσπερος Λαμίας) 2
  11. Καλντής (Έσπερος Λαμίας) 2
  12. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  13. Γεωργαντζάς (Αναγ. Λαμίας) 2
  14. Φασούλας (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Σαν σήμερα…28 Ιανουαρίου (2016-2021)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30 Ιανουαρίου)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αναβλήθηκε λόγω covid το ντέρμπι Λοκρός-Άρης Θήβας!

pannikolaou