FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (11η αγωνιστική): Live εξέλιξη

LIVE SCORE

Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου 10-7 (5′), 17-12 (8′), 22-20 (10′), 26-22 (12′), 31-30 (15′), 35-30 (17′), 42-38 (20′), 42-42 (22′), 44-45 (24′), 46-45 (26′), 48-52 (28′), 54-55 (30′), 59-59 (32′), 60-59 (34′), 68-63 (36′), 71-63 (38′), 80-69 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος 8-2 (4′), 8-7 (10′), 12-18 (16′), 21-21 (20′), 27-25 (25′), 33-28 (30′), 34-34 (35′), 38-35 (39′), 38-38 (39′:23″ τρίποντο Μπόγρης), 38-39 (39′:44″), 38-40 (39′:51″), 39-42 (ΤΕΛΙΚΟ)

Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού 2-10 (4′), 6-18 (6′), 11-25 (10΄), 15-31 (15′), 25-37 (18′), 30-39 (20′), 36-48 (24′), 42-54 (28′), 45-57 (30′), 50-63 (35′), 51-63 (38′), 55-64 (ΤΕΛΙΚΟ)

Αλίαρτος-Αστέρας Αλιβερίου 11-14 (6′), 13-19 (8′), 20-20 (9′), 22-22 (10′), 25-26 (13′), 32-27 (15′), 32-35 (17′), 34-41 (20′), 36-46 (21′), 38-48 (26′), 45-50 (27′), 54-53 (32′), 54-57 (33′), 57-62 (35′), 60-66 (38′), 65-69 (ΤΕΛΙΚΟ)

Κονίστρες-Απόλλων Λιβαδειάς 12-13 (6′), 14-15 (7΄), 14-17 (8′), 16-20 (9′), 19-21 (10′), 23-23 (13′), 25-28 (17′), 32-30 (20′), 39-30 (22′), 45-32 (25′), 49-40 (28′), 49-42 (30′), 52-44 (32′), 52-44 (33′), 53-48 (36′), 55-52 (38′), 55-56 (39′), 57-56 (39′:45″), 59-56 (39′:50′), 59-58 (ΤΕΛΙΚΟ)

Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός 9-17 (6′), 15-22 (9′), 16-24 (10′), 18-24 (11′), 23-26 (13′), 25-26 (13′), 29-28 (14′), 29-32 (16′), 29-36 (17′), 31-41 (18′), 32-44 (20′), 32-48 (24′), 37-55 (26′), 39-57 (28′), 43-61 (29′), 43-65 (30′), 44-74 (32′), 47-78 (35′), 49-82 (37′), 53-90 (ΤΕΛΙΚΟ)

Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας 14-4 (4′), 20-4 (7′), 23-4 (8′), 25-6 (10′), 25-10 (11′), 25-16 (13′), 27-16 (14′), 29-19 (14′), 35-21 (15′), 37-25 (16′), 42-29 (19′), 44-34 (20′), 45-37 (21′), 50-39 (23′), 52-44 (25′), 56-52 (27′), 62-52 (30′), 64-55 (31′), 69-57 (33′), 75-59 (36′), 79-69 (39′), 83-71 (ΤΕΛΙΚΟ)

Επανεκκίνηση στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ με τη διεξαγωγή της 11ης αγωνιστικής, μετά από διακοπή ενός μήνα λόγω εορτών αλλά και…covid!

Μείνετε μαζί μας και σήμερα για τη ζωντανή ενημέρωση και από τις 7 αναμετρήσεις στα κλειστά γυμναστήρια της Περιφέρειας, στα πρώτα παιχνίδια του 2022!

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής:

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Παντελίδης-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Απόλλων Λιβαδειάς (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Ντάνος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Υ-Κ Ν-Η
1 Λοκρός 10 20 796-627 10-0
2 Άρης Θήβας 10 19 765-673 9-1
3 ΓΑΣ Άμφισσας 10 18 722-637 8-2
4 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 10 17 674-582 7-3
5 Απόλλων Λιβ. 10 16 628-642 6-4
6 Κάδμος 10 15 683-618 5-5
7 ΓΑΣ Βασιλικού 10 15 644-605 5-5
8  Γ.Σ. Ιτέας 10 14 601-642 4-6
9 Κονίστρες 10 14 540-604 4-6
10 Πρωτέας Σχημ. 10 13 638-662 3-7
11 Αστ. Αλιβερίου 10 13 571-664 3-7
12 Αλίαρτος 10 12 614-681 2-8
13 Άρης Αμφίκλειας 10 12 620-711 2-8
14 Μαλεσίνα 10 12 535-683 2-8

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Διευκρινιστική ανακοίνωση Αλιάρτου

pannikolaou

Σαν σήμερα…18 Μαΐου (2016-2021)

pannikolaou