FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Η κλήρωση της β’ φάσης εφήβων! Οι δύο όμιλοι και το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τετάρτης μέσω zoom η κλήρωση της β’ φάσης στην κατηγορία εφήβων, με τις 14 ομάδες να συγκροτούν δύο ομίλους και τους αγώνες να ξεκινούν άμεσα, από το Σαββατοκύριακο 29-30 Ιανουαρίου!

Πριν της βασικής κλήρωσης, προηγήθηκε μια ακόμα, μεταξύ τριών ομάδων (Απόλλων Χαλκίδας, Κένταυρος Λιβαδειάς, Τελεθριακός) που είχαν τον ίδιο συντελεστή στην 3η θέση, με τυχερούς τους Απόλλωνα και Κένταυρο, που συμπλήρωσαν ως η 13η και η 14η ομάδα τη β’ φάση του πρωταθλήματος.

Οι δύο όμιλοι της β’ φάσης έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΙΛΩΝ 
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου

ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος

Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

Ρεπό: Α.Σ. Καρυστίας

 

2η Αγωνιστική

Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας

Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου

 

3η Αγωνιστική

Α.Σ. Καρυστίας-Κάδμος

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: Ερμής Σχηματαρίου

 

4η Αγωνιστική

Απόλλων Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου

Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας

 

5η αγωνιστική

Α.Σ.Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας

Ρεπό: Κάδμος

 

6η Αγωνιστική

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

Αστέρας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου

Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

7η Αγωνιστική

Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: Απόλλων Χαλκίδας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας

Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

2η Αγωνιστική

Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας

Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας

Ρεπό: Μπούκαλη

 

3η Αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς

Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς

Σύλλας-Μπούκαλη

Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας

 

4η Αγωνιστική

Κένταυρος Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας

Μπούκαλη-Λοκρός

Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας

Ρεπό: Σύλλας

 

5η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

Λοκρός-Σύλλας

Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

6η Αγωνιστική

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Λοκρός

 

7η Αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Λοκρός

Γ.Σ. Ιτέας-Σύλλας

Απόλλων Λιβαδειάς-Μπούκαλη

Ρεπό: Κένταυρος Λιβαδειάς

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS): Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας 51-72

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (26η αγωνιστική-τελική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Νίκη-θρίλερ στην παράταση και παραμονή! Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες 62-51

pannikolaou