B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-26/1)

Επανεκκίνηση μετά από ένα μήνα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, καθώς ξεκινούν και πάλι οι κατηγορίες ανδρών αλλά και τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Σύλλας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Α.Ε. Καρύστου

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Γ.Σ. Αυλίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κύνος ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Απόλλων Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μπούκαλη

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μεδεών

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Προοδευτική Λάρυμνας

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άτλας Καρπενησίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άρης Αμφίκλειας

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας

Σχετικά άρθρα

Χρ. Μωραΐτης: ”Με δουλειά, πίστη και αφοσίωση τα καταφέραμε”

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Φινάλε με ντέρμπι παραμονής στο Σχηματάρι! (26η αγωνιστική)

pannikolaou

Σαν σήμερα…28 Μαΐου (2016-2021)

pannikolaou