B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30 Ιανουαρίου)

Μετά τις χιονοπτώσεις επιστροφή και πάλι στην αγωνιστική δράση, με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στα τοπικά πρωταθλήματα σε όλες τις κατηγορίες και με την έναρξη παράλληλα της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ!

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Μαλεσίνα

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας Life

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ε. Καρύστου

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

19:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-Φιλαθλητικός

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας 0-20 α.α.

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Σχηματίζεται ο…νέος χάρτης της σεζόν 2022-23!

pannikolaou

Καταρρίπτει τα ρεκόρ η Αθανασία Ζαφείρη!

pannikolaou

Το Fun After School Camp επιστρέφει ανανεωμένο από τις 20 Ιουνίου!

pannikolaou