B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-26 Ιανουαρίου)

Ολοκληρώθηκε ο πρώτος ορισμός διαιτησίας για το 2022 στην επανεκκίνηση των τοπικών πρωταθλημάτων μετά από ένα μήνα, με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, καθώς ξεκινούν και πάλι τα πρωταθλήματα ανδρών αλλά και οι κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Σύλλας (Χουγιάζος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Εκιτζίδης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Παντελίδης-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Απόλλων Λιβαδειάς (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Ντάνος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Α.Ε. Καρύστου (Καλαπόδης-Κατσέλη)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Γ.Σ. Αυλίδας (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κύνος ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Σοφόπουλος-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γερονικολός-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Απόλλων Χαλκίδας (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μπούκαλη (Πατάγιας-Χουσιάδας)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μεδεών (Πετώνης-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Προοδευτική Λάρυμνας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Εκιτζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Άρης Αμφίκλειας

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Πετώνης-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Κοτσιμπός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γερονικολός-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ (Τσάλας Γ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Εκιτζίδης)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Εκιτζίδης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

Σχετικά άρθρα

Ευχαριστήριο Ολυμπιακού Βόλου για την προκριματική φάση κορασίδων

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (Τελική)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou