B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30 Ιανουαρίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 28-30 Ιανουαρίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, καθώς ξεκινάει και η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου ξεχωρίζει η έναρξη της β’ φάσης της κατηγορίας εφήβων.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Σοφόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Βασιλικού (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Μαλεσίνα (Τσάλας Ι.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας Life (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Καλαπόδης-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Ζάχος-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αλίαρτος (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ε. Καρύστου (Χατζής-Εκιτζίδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

19:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-Φιλαθλητικός (Καλαπόδης-Μυτιληνάκης)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μασλατζίδης Λ.-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας 0-20 α.α.

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Εκιτζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Προπόνηση για το κλιμάκιο Κορασίδων-Παγκορασίδων στις 5 Ιουνίου στη Θήβα

pannikolaou

ΑΕΕΠ Χαλκίδας: Τελευταία προπόνηση με διπλό και…πίτσες!

pannikolaou

Κώστας Δημητρίου: ”Η στήριξη του κόσμου μας δίνει οξυγόνο”

pannikolaou