ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-26/1)

Δείτε τον ορισμό κριτών για τους αγώνες από 21-26 Ιανουαρίου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, στην επανεκκίνηση όλων των κατηγοριών μετά από ένα μήνα!

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Σύλλας (Πατσούρας-Μασλατζίδου-Αλεξίου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Παύλος-Δρίβα-Ντόσκουρης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Βελεσιώτη-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού (Κάζας-Κουρούλης-Νιαβής)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αστέρας Αλιβερίου (Νταλιάνη-Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάνος-Μάγκος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Α.Ε. Καρύστου (Μέτσκα-Τριανταφύλλου-Γαβριήλ Ειλ.)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Γ.Σ. Αυλίδας (Μπάνος-Κιούσης-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Παντελή-Κατρακάζος-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Δέδες-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Λούβαρης-Τσιμπρίκα-Δέδες)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκόλιας-Ρίζος-Κατσιμίχα)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Απόλλων Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μπούκαλη (Καλαντζής-Αναγνώστου-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μεδεών (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Προοδευτική Λάρυμνας (Αλεξίου-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άτλας Καρπενησίου (Λούβαρης-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Παντελή-Μέτσκα-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Νιαβής-Κάζας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ (Χατζησωτηρίου-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Ρίζος-Μπάκα-Γκόλιας)

*Σε λίγο θα ανακοινωθούν οι κριτές και στα υπόλοιπα παιχνίδια. 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-9/5)

pannikolaou