ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30/1)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 28-30 Ιανουαρίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, καθώς ξεκινάει και η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα και τους κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Βασιλικού (Παπαδήμου-Ντόσκουρης-Κουλός)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Μαλεσίνα (Μάγκος-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Μπάνος-Κιούσης-Βελεσιώτη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας Life (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Κατρακάζος-Μάγκος-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Γαβριήλ Ελ.-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Παντελή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας (Κουλός-Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Νιαβής-Σακαρέλος)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Αλεξίου-Πατσούρας-Χριστόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Αλίαρτος (Βελεσιώτη-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ε. Καρύστου (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

19:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-Φιλαθλητικός (Μέτσκα-Τζουβάνα-Κατρακάζος)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Βελεσιώτη-Χανής-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελή-Γαβριήλ Ελ.-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Χριστόπουλος-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Μπαλτά-Γκαγκόμοιρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Παπαδήμου-Κουλός-Παύλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Καλαντζής-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

20:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Λούβαρης-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Κιούσης)

*Σε λίγο οι κριτές και στα υπόλοιπα παιχνίδια.

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou