FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (13η αγωνιστική): LIVE SCORE

LIVE SCORE

Γ.Σ. Ιτέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 9-4 (2′), 15-6 (4′), 19-9 (6′), 22-13 (8′), 25-16 (10′), 25-18 (12′), 27-20 (14′), 29-27 (16′), 31-31 (18′), 36-38 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 42-43 (24′), 47-47 (26′), 50-50 (28′), 53-50 (30′), 55-54 (32′), 59-56 (34′), 59-58 (36′), 62-62 (38′), 62-62 (39′), 62-62 (Παράταση), 67-67 (42′), 69-69 (43′), 71-69 (44′:20″), 71-71 (2η Παράταση), 71-71 (46′), 71-74 (47′), 72-78 (49′), 72-78 (ΤΕΛΙΚΟ)

Μαλεσίνα-ΓΑΣ Άμφισσας 0-6 (3′), 3-12 (6′), 12-18 (10′), 17-18 (13′), 18-26 (16′), 20-29 (19′), 22-31 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 26-36 (23′), 26-40 (27′), 28-40 (29′), 30-40 (30′), 35-44 (34′), 35-53 (36′), 38-59 (38′), 38-59 (ΤΕΛΙΚΟ)

Αλίαρτος-Κάδμος 2-2 (2′), 4-6 (4′), 5-11 (6′), 10-11 (7′), 12-17 (8′), 15-20 (10′), 18-22 (12′), 20-25 (15′), 23-32 (17′), 24-37 (19′), 24-38 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 24-42 (22′), 24-45 (25′), 26-51 (27′), 28-51 (29′), 31-52 (33′), 34-54 (36′), 42-64 (ΤΕΛΙΚΟ)

Άρης Αμφίκλειας-Αστέρας Αλιβερίου 2-4 (2′), 4-6 (3′), 8-6 (6′), 11-8 (7′), 13-10 (8′), 16-11 (8′), 21-12 (10′), 21-15 (11′), 26-17 (13′), 29-21 (15′), 29-22 (17′), 31-26 (18′), 31-29 (19′), 31-31 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 32-33 (21′), 35-35 (23′), 39-37 (25′), 42-44 (27′), 44-46 (29′), 46-46 (30′), 51-48 (32′), 55-50 (34′), 67-53 (36′), 67-57 (37′), 67-61 (38′), 68-62 (39′), 75-69 (ΤΕΛΙΚΟ)

Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς 7-0 (2′), 7-3 (3′), 10-6 (5′), 14-6 (6′), 21-9 (8′), 23-14 (10′), 25-16 (12′), 32-20 (15′), 34-25 (16′), 40-27 (18′), 42-30 (19′), 44-31 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 45-36 (22′), 56-42 (23′), 56-47 (24′), 61-47 (25′), 67-52 (27′), 71-52 (29′), 78-61 (32′), 80-61 (34′), 85-64 (37′), 89-75 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός 5-0 (2′), 9-6 (5΄), 11-13 (8′), 19-18 (10′), 23-24 (15′), 30-26 (19′), 32-26 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ), 37-28 (23′), 45-45 (29′), 53-49 (32′), 59-59 (37′), 71-65 (ΤΕΛΙΚΟ)

Κονίστρες-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Φινάλε πρώτου γύρου σήμερα με τη διεξαγωγή της 13ης αγωνιστικής, με 6 αναμετρήσεις στο πρόγραμμα καθώς ο αγώνας Κονίστρες-Πρωτέας Σχηματαρίου αναβλήθηκε λόγω κρουσμάτων covid στη γηπεδούχο ομάδα.

Μείνετε μαζί μας, για τη live εξέλιξη του σκορ από όλα τα κλειστά γυμναστήρια της Περιφέρειας!

Το σημερινό πρόγραμμα και οι διαιτητές:

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Άμφισσας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αστέρας Αλιβερίου (Σπυρόπουλος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Γ.-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Υ-Κ Ν-Η
1 Λοκρός 11 22 886-680 11-0
2 Άρης Θήβας 11 21 848-744 10-1
3 ΓΑΣ Άμφισσας 12 21 866-784 9-3
4 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 12 20 793-665 8-4
5 Απόλλων Λιβ. 12 19 748-749 7-5
6 ΓΑΣ Βασιλικού 12 18 772-733 6-6
7 Κονίστρες 12 18 640-698 6-6
8 Κάδμος 11 17 725-657 6-5
9  Γ.Σ. Ιτέας 11 16 681-711 5-6
10 Πρωτέας Σχημ. 12 16 784-788 4-8
11 Αστ. Αλιβερίου 12 16 676-770 4-8
12 Άρης Αμφίκλειας 12 14 721-863 2-10
13 Μαλεσίνα 12 14 631-827 2-10
14 Αλίαρτος 12 14 725-827 2-10

*Κάδμος, Γ.Σ. Ιτέας, Λοκρός, Άρης Θήβας, έχουν από ένα αγώνα λιγότερο. 

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Σχηματίζεται ο…νέος χάρτης της σεζόν 2022-23!

pannikolaou

Σαν σήμερα…24 Μαΐου (2016-2021)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΓΑΣ Άμφισσας (photo album)

pannikolaou