B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής-27/2)

Μείον μία εκκρεμότητα στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ με τη διεξαγωγή σήμερα του εξ αναβολής αγώνα Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι που βρήκε νικητές τους γηπεδούχους με 80-57.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι 80-57

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12η-12 & 13/3)

Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας

Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός

Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΓΕ Χαλκίδας 11 22 989-601 11-0
2 Απόλλων Χαλκ. 10 18 818-681 8-2
3 Γ.Σ. Αυλίδας 11 17 704-679 6-5
4 Α.Ε. Καρύστου 10 16 654-639 6-4
5 Αίαντας Αυλίδας 11 16 642-710 5-6
6 Δόξα Διρφ./Μεσσ. 11 15 661-730 4-7
7 Πανευβοϊκός 10 11 537-703 1-9
8 Μαυρομάτι 10 11 567-810 1-9
*Μαυρομάτι, Πανευβοϊκός, Α.Ε. Καρύστου, Απόλλων Χαλκίδας έχουν από ένα αγώνα λιγότερο.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τομαράς (Απόλλων Χαλκίδας) 239
  2. Τσιώλης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 182
  3. Φρουσκλιάς (Α.Ε. Καρύστου) 170
  4. Μπέγκα (Αίαντας Αυλίδας) 166
  5. Πάττας (Πανευβοϊκός) 152
  6. Σταματίου (Γ.Σ. Αυλίδας) 149
  7. Στυλιαράς (Δόξα Διρφ./Μεσσ.) 137
  8. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 136
  9. Πούλος (Αίαντας Αυλίδας) 134
  10. Πετρογιάννης (Πανευβοϊκός) 132
  11. Παρασκευόπουλος (Α.Ε. Καρύστου) 131
  12. Κουτής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 131
  13. Σκυριανός (Γ.Σ. Αυλίδας) 131
  14. Γεωργουσόπουλος (Δόξα Διρφ./Μεσσ.) 129
  15. Κώνστας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 125
  16. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 118
  17. Μητρόπουλος (Απόλλων Χαλκίδας) 112
  18. Φλώρος (Δόξα Διρφ./Μεσσ.) 112
  19. Σκουρτανιώτης (Μαυρομάτι) 111
  20. Παπαϊωσήφ (Α.Ε. Καρύστου) 103

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τομαράς (Απόλλων Χαλκίδας) 46
  2. Κώνστας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 38
  3. Κουτής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 34
  4. Πούλος (Αίαντας Αυλίδας) 30
  5. Φρουσκλιάς (Α.Ε. Καρύστου) 19
  6. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 19
  7. Σκουρτανιώτης (Μαυρομάτι) 19
  8. Πάττας (Πανευβοϊκός) 18
  9. Μητρόπουλος (Απόλλων Χαλκίδας) 18
  10. Σταματίου (Γ.Σ. Αυλίδας) 18
  11. Αρσενικός (Πανευβοϊκός) 16
  12. Αργυρός (Γ.Σ. Αυλίδας) 14
  13. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 13
  14. Σκυριανός (Γ.Σ. Αυλίδας) 11
  15. Μπασινάς (Πανευβοϊκός) 11
  16. Στυλιαράς (Δόξα Διρφ./Μεσσ.) 11
  17. Τσιώλης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 11
  18. Κόκκορης (Αίαντας Αυλίδας) 9
  19. Τριχάς (Γ.Σ. Αυλίδας) 9
  20. Κόλα (Μαυρομάτι) 8

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Βροντερό παρών ΑΕΕΠ Χαλκίδας και Απόλλωνα Χαλκίδας στο Evripos Night Run!

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS): Βαθμολογία & σκόρερς (3η αγωνιστική-15/5)

pannikolaou