B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-9 Φεβρουαρίου)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με πλήρη αγωνιστική δράση τις επόμενες μέρες, καθώς διεξάγονται αγώνες για όλες τις κατηγορίες ανδρών, αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (από διακοπή)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Άμφισσας

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Α.Ο. Κύμης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β‘ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΠΑΕ Ληλαντίων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ‘ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πανευρυτανική ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ-ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Απόλλων Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεώνας-Σύλλας

18:30 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Μώλος

13:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άτλας Καρπενησίου

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β‘ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αίολος Χαλκίδας

18:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αλέξανδρος Αρτάκης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ‘ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

15:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Πρωτέας Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Η μάχη της παραμονής! Ο Πρωτέας Σχηματαρίου κρατάει την τύχη στα χέρια του

pannikolaou

Σαν σήμερα…20 Μαΐου (2017-2021)

pannikolaou

Euroleague final-4: Ο Χρήστος Μωραΐτης σχολιάζει τον ημιτελικό Ολυμπιακός-Εφές 74-77

pannikolaou