B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-16 Φεβρουαρίου)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 12-16 Φεβρουαρίου, με εξ αναβολής αγώνες στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, πλήρη δράση σε Β’ και Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Γ.Σ. Αυλίδας

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Φάλαρα

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΕ Ληλαντίων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη

14:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πανευβοϊκός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Προοδευτική Λάρυμνας

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ορχομενός

19:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κάδμος

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Η μάχη της παραμονής! Ο Πρωτέας Σχηματαρίου κρατάει την τύχη στα χέρια του

pannikolaou

Σαν σήμερα…20 Μαΐου (2017-2021)

pannikolaou

Euroleague final-4: Ο Χρήστος Μωραΐτης σχολιάζει τον ημιτελικό Ολυμπιακός-Εφές 74-77

pannikolaou