B ΕΣΚΑΣΕ Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-23 Φεβρουαρίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο 19-20 Φεβρουαρίου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής που βρίσκονται στη β’ φάση σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Κάδμος

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Λοκρός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αίαντας Αυλίδας

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Απόλλων Χαλκίδας

17:30 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Ερέτρια

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΕ Ληλαντίων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Ορχομενός

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

13:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Κένταυρος Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Φινάλε με ντέρμπι παραμονής στο Σχηματάρι! (26η αγωνιστική)

pannikolaou

Προπόνηση για το κλιμάκιο Κορασίδων-Παγκορασίδων στις 5 Ιουνίου στη Θήβα

pannikolaou

ΑΕΕΠ Χαλκίδας: Τελευταία προπόνηση με διπλό και…πίτσες!

pannikolaou