B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27 Φεβρουαρίου)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 26-27 Φεβρουαρίου, με αγώνες στις τρεις κατηγορίες Ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα, εφήβων, παίδων, νεανίδων, αλλά και στη β’ φάση κορασίδων που κάνει πρεμιέρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Αλίαρτος

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Αμφίκλειας

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Άρης Θήβας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα ΑΝΑΒΟΛΗ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας

12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Προοδευτική Λάρυμνας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Σύλλας ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Άτλας Καρπενησίου

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μώλος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Γ.Σ. Στύρων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Αίολος Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΠΕΛ ΑΝΑΒΟΛΗ

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Φιλαθλητικός

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας 20-0 α.α.

17:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Σχηματίζεται ο…νέος χάρτης της σεζόν 2022-23!

pannikolaou

Καταρρίπτει τα ρεκόρ η Αθανασία Ζαφείρη!

pannikolaou

Το Fun After School Camp επιστρέφει ανανεωμένο από τις 20 Ιουνίου!

pannikolaou