B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-9 Φεβρουαρίου)

Με πλήρη αγωνιστική δράση συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ τις επόμενες μέρες, καθώς το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες σε Α’-Β’-Γ’ κατηγορία ανδρών, για τη β’ φάση της κατηγορίας εφήβων, καθώς και συναντήσεις για τα πρωταθλήματα κορασίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (από διακοπή) (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Άμφισσας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αστέρας Αλιβερίου (Σπυρόπουλος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Γ.-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Α.Ο. Κύμης (Καραμπιτσάκος-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β‘ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΠΑΕ Ληλαντίων (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ‘ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πανευρυτανική ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Τσόκανος-Χριστοδούλου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Τσάλας Γ.-Κατσέλη)

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντάνος-Τσόκανος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ-ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Γιαπλές)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεώνας-Σύλλας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Μώλος (Ντάνος-Χριστοδούλου)

13:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Εκιτζίδης-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β‘ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αίολος Χαλκίδας

18:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αλέξανδρος Αρτάκης (Μασλατζίδης Λ.-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ‘ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Αποστόλου-Γκαράς)

15:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Πρωτέας Λαμίας (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γερονικολός-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου  (Γερονικολός-Κατσέλη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Εκιτζίδης-Γκογκορώσης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Χαϊνά-Γκογκορώσης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος (Ντάνος-Γερονικολός)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Η μάχη της παραμονής! Ο Πρωτέας Σχηματαρίου κρατάει την τύχη στα χέρια του

pannikolaou

Σαν σήμερα…20 Μαΐου (2017-2021)

pannikolaou

Euroleague final-4: Ο Χρήστος Μωραΐτης σχολιάζει τον ημιτελικό Ολυμπιακός-Εφές 74-77

pannikolaou