B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-16 Φεβρουαρίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση τις επόμενες μέρες στα τοπικά πρωταθλήματα, με δύο εξ αναβολής αγώνες στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες σε Β’ και Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, στη β’ φάση εφήβων και παίδων που κάνει πρεμιέρα, αλλά και τα ημιτελικά της κατηγορίας νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας (Ντάνος-Κοτσιμπός)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Γ.Σ. Αυλίδας Σπυρόπουλος-Κατσέλη)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Φάλαρα (Καραμπιτσάκος-Τσόκανος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΕ Ληλαντίων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

14:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Εκιτζίδης)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος-Τσόκανος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πανευβοϊκός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Προοδευτική Λάρυμνας (Ζάχαος-Χουσιάδας)

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών (Πατάγιας-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Καραμπιτσάκος-Νικολιάς)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός (Καλαπόδης-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ορχομενός (Ζάχος-Χουσιάδας)

19:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΑΠΣ Λαμίας (Ντάνος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κάδμος (Καλαπόδης-Εκιτζίδης)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Γερονικολός-Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας

Σχετικά άρθρα

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (Τελική)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Διευκρινιστική ανακοίνωση Αλιάρτου

pannikolaou