B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27 Φεβρουαρίου)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 26-27 Φεβρουαρίου, με αγώνες στις τρεις κατηγορίες Ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα, εφήβων, παίδων, νεανίδων, αλλά και στη β’ φάση κορασίδων που κάνει πρεμιέρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κονίστρες (Γερονικολός-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Αμφίκλειας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Άρης Θήβας (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Χουγιάζος-Ζαφείρη) ΑΝΑΒΟΛΗ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλας Ι.-Εκιτζίδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Χουγιάζος-Τσόκανος)

12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Προοδευτική Λάρυμνας (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλας Ι.-Εκιτζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Γερονικολός-Κατσέλη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Σύλλας (Ντάνος-Χριστοδούλου) ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Άτλας Καρπενησίου (Ντάνος-Χριστοδούλου)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μώλος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Γ.Σ. Στύρων (Εκιτζίδης-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Αίολος Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΠΕΛ (Χουγιάζος-Κατσέλη) ΑΝΑΒΟΛΗ

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Φιλαθλητικός (Χουγιάζος-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Εκιτζίδης-Μυτιληνάκης)

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Μασλατζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας 20-0 α.α.

17:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες (photo album)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS): Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας 51-72

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (26η αγωνιστική-τελική)

pannikolaou