ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-9/2)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες το Σάββατοκύριακο 5-6 Φεβρουαρίου, αλλά και ένα εξ αναβολής αγώνα εφήβων την επόμενη Τετάρτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Δρίβα-Κουλός-Παύλος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Άμφισσας (Καζάς-Γλωσσόπουλος-Νιαβής)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Νταλιάνη-Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αστέρας Αλιβερίου (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός (Τζουβάνα-Κατρακάζος-Σιαδήμας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Α.Ο. Κύμης (Σιαδήμας-Τζουβάνα-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β‘ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΠΑΕ Ληλαντίων (Παντελή-Μάγκος-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ‘ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πανευρυτανική (Λούβαρης-Τσιμπρίκα-Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.-Μάγκος)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας (Παντελή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντουρντουρέκας-Καγιάς-Κουρούλης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Καγιάς-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ-ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζηπαναγιώτου-Κατσιμίχα-Ντουρντουρέκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεώνας-Σύλλας (Δρίβα-Κουλός-Παύλος)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική-Μώλος (Καγιάς-Καζάς-Νιαβής)

13:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β‘ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αίολος Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.-Μάγκος)

18:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αλέξανδρος Αρτάκης (Μέτσκα-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ‘ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Πατσούρας-Χριστόπουλος)

15:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Πρωτέας Λαμίας (Κουλός-Δρίβα-Παύλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας (Αντωνίου-Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Νταλιάνη-Καγιάς-Κουρούλης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου  (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος (Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou