ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-16/2)

Ορίστηκαν οι κριτές για τα τοπικά πρωταθλήματα, με δύο εξ αναβολής αγώνες στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες σε Β’ και Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, στη β’ φάση εφήβων και παίδων που κάνει πρεμιέρα, αλλά και τα ημιτελικά της κατηγορίας νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας (Νιάβης-Σακαρέλος-Κάζας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Χαλκίδας (Σαρλάνη-Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Γ.Σ. Αυλίδας (Νταντή-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Φάλαρα

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΕ Ληλαντίων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας (Λούβαρης-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη (Μασλατζίδου-Πατσούρας-Χριστόπουλος)

14:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καλαντζής-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου-Πατσούρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Κιούσης)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πανευβοϊκός

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Προοδευτική Λάρυμνας (Μακρής-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών (Λούβαρης-Δέδες-Αναγνώστου)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη (Αλεξίου-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελή-Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός (Εμφιετζής-Μέτσκα-Νταντή)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ορχομενός (Μακρής-Χατζόπουλος-Αναγνώστου)

19:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κάδμος (Τσάλα-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μέτσκα-Εμφιετζής-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Νιαβής-Σακαρέλος-Τσιμπρίκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας (Αλεξίου-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Χριτόπουλος-Μασλατζίδου-Αλεξίου)

*Σε λίγο ο ορισμός κριτών και στους υπόλοιπους αγώνες. 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou