ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-23/2)

Ορίστηκαν οι κριτές για τα τοπικά πρωταθλήματα που θα διεξαχθούν στο χρονικό διάστημα 18-23 Φεβρουαρίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, καθώς και στη β’ φάση των πρωταθλημάτων εφήβων, παίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου (Σιαδήμας-Μασλατζίδης Στεφ.-Τζουβάνα)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Γ.Σ. Ιτέας (Τριανταφύλλου-Νιαβής-Κάζας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Κάππας-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Κάδμος (Μπάνος-Μασλατζίδης Κ.-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Λιβαδειάς (Τζουβάνα-Νταντή-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Λοκρός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.-Νικολακάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Λούβαρης-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αίαντας Αυλίδας (Μέτσκα-Εμφιετζής-Τζουβάνα)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Παντελή-Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

17:30 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Ρίζος-Κατσιμίχα-Γκόλιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Ερέτρια (Μπάνος-Τσάλα-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΕ Ληλαντίων (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Λούβαρης-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Ορχομενός (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Μακρής-Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

13:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Κάπας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Κένταυρος Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Κάπας-Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας)

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Δρίβα-Αντωνίου-Παύλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας (Παντελή-Εμφιετζής-Τριανταφύλλου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παντελή-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

*Σε λίγο οι κριτές και των υπόλοιπων αγώνων. 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou