ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27 Φεβρουαρίου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 26-27 Φεβρουαρίου, με αγώνες στις τρεις κατηγορίες Ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα, εφήβων, παίδων, νεανίδων, αλλά και στη β’ φάση κορασίδων που κάνει πρεμιέρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Αλίαρτος (Δρίβα-Παπαδήμου-Κουλός)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κονίστρες (Τζουβάνα-Τριανταφύλλου-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Αμφίκλειας (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχημ.-Άρης Θήβας (Νταντή-Χανής-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα ΑΝΑΒΟΛΗ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Κάππας-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

12:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Προοδευτική Λάρυμνας (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Κατρακάζος-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάνος-Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Τρριανταφύλλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Σύλλας (Παντελή-Χανής-Νικολακάκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Μαυρομάτι (Γαβριήλ Ελ.-Εμφιετζής-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Άτλας Καρπενησίου (Χατζηπαναγιώτου-Νταλιάνη-Κάππας)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μώλος (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Αίολος Χαλκίδας (Εμφιετζής-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΠΕΛ ΑΝΑΒΟΛΗ

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Φιλαθλητικός (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παντελή-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

17:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δρίβα-Αντωνίου-Παύλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Λούβαρης-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Κατσιμίχα-Σαράντης)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou