ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία & σκόρερς (τελική)

Σε εξ αναβολής αγώνα για το β’ όμιλο παίδων, με τον οποίο ολοκληρώθηκε η α’ φάση, η ΑΕΕΠ Χαλκίδας νίκησε τον ΓΑΣ Ν. Αρτάκης με 84-47.

Δείτε παρακάτω πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (10η-ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης 84-47

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Στην επόμενη φάση έχουν προκριθεί: ΑΕΕΠ Χαλκίδας & ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10 20 10-0 782-319
2 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10 18 8-2 617-486
3 ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 10 15 5-5 543-563
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. 10 15 5-5 500-605
5 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 10 12 2-8 500-613
6 ΧΒΑ 10 10 0-10 391-747

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 229
  2. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 224
  3. Κουμαρτζάκης Κ. (Αίαντας Αυλίδας) 213
  4. Κούτρας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 180
  5. Δάγκουλας Γ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 171
  6. Στεφάνου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 151
  7. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 144
  8. Στεφανίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 143
  9. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 127
  10. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 118
  11. Δάγκουλας Κ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 79
  12. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 72
  13. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 71
  14. Βογιατζής (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 70
  15. Ροποτός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 69
  16. Καρράς (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 68
  17. Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 66
  18. Μερκάτης (Απόλλων Χαλκίδας) 60
  19. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 57
  20. Δήμας (Απόλλων Χαλκίδας) 53

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουμαρτζάκης Κ. (Αίαντας Αυλίδας) 26
  2. Στεφανίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 15
  3. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 14
  4. Στεφάνου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 12
  5. Χαλδούπης (Απόλλων Χαλκίδας) 11
  6. Δάγκουλας Γ. (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 10
  7. Ροποτός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  8. Κούτρας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  9. Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  10. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  11. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  12. Κουμαρτζάκης Κων. (Αίαντας Αυλίδας) 5
  13. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  14. Διαμαντίδης (ΧΒΑ) 5
  15. Μπασινάς (ΧΒΑ) 5
  16. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  17. Αργυρός (Αίαντας Αυλίδας) 4
  18. Χαραλαμπίδης (ΓΑΣ Ν. Αρτάκης) 4
  19. Οικονομίδης (ΓΑΣ Ν.Αρτάκης) 3
  20. Χατζηϊωάννου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  21. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 3

Σχετικά άρθρα

Αλλαγή ημερομηνίας στην τελική φάση παίδων!

pannikolaou

Με Ολυμπιακό, ΔΕΚΑ και Περιστέρι ο όμιλος του Πρωτέα Σχηματαρίου!

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ: Σήμερα η κλήρωση του final-8!

pannikolaou