ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 16/3)

Σε εξ αναβολής αγώνα για το πρωτάθλημα εφήβων ο Κάδμος υποδέχθηκε το βράδυ της Τετάρτης τον Ερμή Σχηματαρίου, επικρατώντας με 103-55.

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου 103-55

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-19 & 20/3)

Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: Απόλλων Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Κάδμος 5 10 5-0 386-267
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 5 9 4-1 328-245
3 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 5 8 3-2 316-298
4 Αστ. Αλιβερίου 5 7 2-3 272-314
5 Ερμής Σχημ. 5 7 2-3 321-384
6 Απόλλων Χαλκ. 6 7 1-5 355-398
7 Α.Σ. Καρυστίας 5 6 1-4 292-363

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 151
  2. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχηματαρίου) 149
  3. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 134
  4. Γκιγκαούριν (Ερμής Σχηματαρίου) 91
  5. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 84
  6. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 82
  7. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 76
  8. Μπότσης (Κάδμος) 73
  9. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 72
  10. Μπόγρης (Κάδμος) 69
  11. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 67
  12. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 63
  13. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 59
  14. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 59
  15. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 58
  16. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 56
  17. Τούτουζας (Κάδμος) 51
  18. Βογιατζής (Αστ. Αλιβερίου) 51
  19. Μελετίου (Κάδμος) 47
  20. Θεοδώρου (Κάδμος) 47
  21. Χατζησωτηρίου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 43
  22. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 42
  23. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 40
  24. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 39
  25. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 34
  26. Διαμαντίδης (Απόλλων Χαλκίδας) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 13
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 9
  3. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 9
  4. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  5. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  6. Γκιγκαούριν (Ερμής Σχηματαρίου) 7
  7. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 7
  8. Ευαγγελίου (Κάδμος) 6
  9. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 6
  10. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  11. Θεοδώρου (Κάδμος) 6
  12. Τούτουζας (Κάδμος) 5
  13. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  14. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχηματαρίου) 5
  15. Κουκουβάος (Αστ. Αλιβερίου) 5
  16. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  17. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  18. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  19. Βελισσαρίου (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  20. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  21. Σκούμας (Κάδμος) 3
  22. Λυμπερίου (Κάδμος) 3
  23. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  24. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  25. Διαμαντίδης (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  26. Στρατής (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  27. Βογιατζής (Αστ. Αλιβερίου) 3
  28. Σφυρίδης (Α.Σ. Καρυστίας) 3

Σχετικά άρθρα

Βροντερό παρών ΑΕΕΠ Χαλκίδας και Απόλλωνα Χαλκίδας στο Evripos Night Run!

pannikolaou

Final-8 Εφήβων: Στους κορυφαίους στα ριμπάουντ Τούτουζας-Μπότσης!

pannikolaou

Final-8 Εφήβων: Πρώτος στα εύστοχα τρίποντα ο Μπόγρης!

pannikolaou