FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 10/3)

Η β’ φάση εφήβων συνεχίστηκε στον α’ όμιλο την Πέμπτη με τους εξ αναβολής αγώνες ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου και ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλωνα Χαλκίδας.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από τον α’ όμιλο:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστ. Αλιβερίου 73-41

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 68-58

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-13/3)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

Αστ. Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου

Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 5 8 3-2 316-298
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 4 7 3-1 251-205
3 Κάδμος 3 6 3-0 210-164
4 Απόλλων Χαλκ. 5 6 1-4 307-325
5 Ερμής Σχημ. 3 5 2-1 197-210
6 Αστ. Αλιβερίου 4 5 1-3 201-245
7 Α.Σ. Καρυστίας 4 5 1-3 252-286

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 120
  2. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 116
  3. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 84
  4. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχηματαρίου) 82
  5. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 76
  6. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 67
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 66
  8. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 60
  9. Γκιγκαούριν (Ερμής Σχηματαρίου) 57
  10. Μπόγρης (Κάδμος) 52
  11. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 52
  12. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 52
  13. Μπότσης (Κάδμος) 46
  14. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 45
  15. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 43
  16. Βογιατζής (Αστ. Αλιβερίου) 40
  17. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 39
  18. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 39
  19. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 36
  20. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 32
  21. Θεοδώρου (Κάδμος) 32
  22. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 11
  2. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  3. Μπόγρης (Κάδμος) 7
  4. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  5. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 7
  6. Ευαγγελίου (Κάδμος) 6
  7. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  8. Θεοδώρου (Κάδμος) 5
  9. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  10. Γκιγκαούριν (Ερμής Σχηματαρίου) 5
  11. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 5
  12. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  13. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  14. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  15. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  16. Βελισσαρίου (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  17. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  18. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  19. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  20. Διαμαντίδης (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  21. Στρατής (Απόλλων Χαλκίδας) 3

 

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Και τώρα…τελικός Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες! Έπεσαν Άρης Αμφίκλειας & Αστέρας Αλιβερίου

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (25η αγωνιστική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Νίκη στο ντέρμπι και τώρα playoffs! Άρης Θήβας-Λοκρός 64-61

pannikolaou