FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 4/3)

Η β’ φάση εφήβων συνεχίστηκε με το εξ αναβολής ντέρμπι της 1ης αγωνιστικής για τον α’ όμιλο μεταξύ ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμου, με νικήτρια την ομάδα της Θήβας με 52-46. 

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από τον α’ όμιλο:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος 46-52

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-13/3)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

Αστ. Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου

Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Κάδμος 3 6 3-0 210-164
2 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 4 6 2-2 248-240
3 ΑΓΕ Χαλκίδας 3 5 2-1 178-164
4 Ερμής Σχημ. 3 5 2-1 197-210
5 Απόλλων Χαλκ. 3 4 1-2 183-187
6 Αστ. Αλιβερίου 3 4 1-2 160-172
7 Α.Σ. Καρυστίας 3 3 0-3 182-220
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 88
  2. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 84
  3. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχηματαρίου) 82
  4. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 65
  5. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 58
  6. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 57
  7. Γκιγκαούριν (Ερμής Σχηματαρίου) 57
  8. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 55
  9. Μπόγρης (Κάδμος) 52
  10. Μπότσης (Κάδμος) 46
  11. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 42
  12. Βογιατζής (Αστ. Αλιβερίου) 39
  13. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 39
  14. Ευαγγελίου Γ. (Κάδμος) 36
  15. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 35
  16. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 35
  17. Θεοδώρου (Κάδμος) 32
  18. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 32
  19. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Καρυστίας) 32
  20. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μπόγρης (Κάδμος) 7
  2. Καβανόζης (Α.Σ. Καρυστίας) 6
  3. Ευαγγελίου (Κάδμος) 6
  4. Θεοδώρου (Κάδμος) 5
  5. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  6. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  7. Οικονόμου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  8. Γκιγκαούριν (Ερμής Σχηματαρίου) 5
  9. Καραμάνος (Αστ. Αλιβερίου) 5
  10. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  11. Μερδίτης (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  12. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  13. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  14. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  15. Διαμαντίδης (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  16. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  17. Μάρκου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  18. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  19. Βογιατζής (Αστ. Αλιβερίου) 2
  20. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχηματαρίου) 2

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Και τώρα…τελικός Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες! Έπεσαν Άρης Αμφίκλειας & Αστέρας Αλιβερίου

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (25η αγωνιστική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Νίκη στο ντέρμπι και τώρα playoffs! Άρης Θήβας-Λοκρός 64-61

pannikolaou