B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-13 Μαρτίου)

Η ΕΣΚΑΣΕ ανακοίνωσε από σήμερα το πρόγραμμα αγώνων για το τριήμερο 11-13 Μαρτίου, με πλήρη αγωνιστική δράση στις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου έχουμε και τον πρώτο τελικό της χρονιάς, για την κατηγορία Νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αίας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Σύλλας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Φάλαρα

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Μεδεών

16:15 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πανευρυτανική ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

11:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες (photo album)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS): Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας 51-72

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (26η αγωνιστική-τελική)

pannikolaou