B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-20 Μαρτίου)

Πλήρης αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ στο χρονικό διάστημα 16-20 Μαρτίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου το ενδιαφέρον κορυφώνεται καθώς πλησιάζουν προς το τέλος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ) 

20:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κονίστρες

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Λοκρός

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Προοδευτική Λάρυμνας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:15 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Αλέξανδρος Αρτάκης

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Αίαντας Αυλίδας

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Α.Ε. Καρύστου

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Ερέτρια

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΠΑΕ Ληλαντίων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Ορχομενός ,

18:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου 20-0 α.α.

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Ανέστης Μάτος: ”Θα δώσουμε τα πάντα για να φέρουμε ένα ακόμα πρωτάθλημα στην πόλη μας”

pannikolaou

Γιάννης Χαρατσής: ”Καταθέσαμε ψυχή και πήγαμε τελικό”

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Με δύο αγώνες ολοκληρώνεται σήμερα η 25η αγωνιστική!

pannikolaou