B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-27/3)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες ανδρών, στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου μεταξύ άλλων διεξάγεται ο πρώτος φετινός τελικός (Νεανίδων) αλλά και οι ημιτελικοί της κατηγορίας εφήβων.

ΠΕΜΠΤΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:15 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ορχομενός

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:15 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας

17:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πανευβοϊκός

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Προοδευτική

14:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μεδεών

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αλέξανδρος Αρτάκης

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΕ Ληλαντίων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Ακαδ. Ιστιαίας

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Γ.Σ. Ιτέας-ΑΓΕ Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κάδμος-Έσπερος Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

14:30 Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Σύλλας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

Σχετικά άρθρα

Με Ολυμπιακό, ΔΕΚΑ και Περιστέρι ο όμιλος του Πρωτέα Σχηματαρίου!

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Παίζουν σήμερα Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

pannikolaou