ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (31/3-3/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των διαιτητών για το πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων που συνεχίζεται από 31 Μαρτίου-3 Απριλίου.

ΠΕΜΠΤΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ (Μυτιληνάκης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Βασλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Γ.Σ. Στύρων  (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Ερμής Σχηματαρίου (Γκαράς)

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-Αλέξανδρος Αρτάκης (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα–Ακ. Ιστιαίας (Βιορές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Ζαφείρη)

14:30 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Χουσιάδας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Καραμπιτσάκος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Νικολιάς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Γκαράς)

11:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Καραμπιτσάκος)

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΑΕΠ Χαλκίδας Γ’-Αίαντας Αυλίδας (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Άρης Θήβας (Γερονικολός)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Νικολιάς)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

Σχετικά άρθρα

Ποινή 15 ημερών σε Βαγγ. Ματσαγγούρα, έγγραφη επίπληξη σε Άρη Αμφίκλειας & Μαλεσίνα

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (21-22/5)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou