B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-13 Μαρτίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα τη; ΕΣΚΑΣΕ από 10-13 Μαρτίου, με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου έχουμε και τον πρώτο τελικό της χρονιάς, για την κατηγορία Νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΕΜΠΤΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Μασλατζίδης)

20:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζής-Καλαπόδης)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αίας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Σύλλας (Μασλατζίδης-Νικολιάς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι (Νικολιάς-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός (Χατζής-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας (Μασλατζίδης-Εκιτζίδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Φάλαρα (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Μεδεών (Πατάγιας-Ζαφείρη)

16:15 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός (Τσάλας Γ.-Νικολιάς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πανευρυτανική ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-ΑΠΣ Λαμίας (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής-Γκογκορώσης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος (Τσάλας Γ.-Γκαράς)

11:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Εκιτζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής-25 Μαΐου)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πέρασε από το Σχηματάρι! Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος 65-67

pannikolaou

Με Ολυμπιακό, ΔΕΚΑ και Περιστέρι ο όμιλος του Πρωτέα Σχηματαρίου!

pannikolaou