B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-20 Μαρτίου)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομών, συνεχίζονται οι τοπικές κατηγορίες το διάστημα 18-20 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Βιορές)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (Ντάνος-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας (Χουγιάζος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Παπαδόπουλος Χρ.-Καλογρηάς-ΕΣΚΑ)

Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κονίστρες (Σπυρόπουλος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Λοκρός (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Νικολιάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Ζάχος-Χουσιάδας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Προοδευτική Λάρυμνας (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:15 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Αλέξανδρος Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Γ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Αίαντας Αυλίδας (Χουγιάζος-Αποστόλου)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Α.Ε. Καρύστου (Ντάνος-Βιορές)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Ερέτρια (Τσάλας Γ.-Εκιτζίδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΠΑΕ Ληλαντίων (Νικολιάς-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Ορχομενός (Γερονικολός-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Χουσιάδας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Εκιτζίδης-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου (Ντάνος-Κόλα) 20-0 α.α.

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Νικολιάς-Μυτιληνάκης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Σχηματίζεται ο…νέος χάρτης της σεζόν 2022-23!

pannikolaou

Καταρρίπτει τα ρεκόρ η Αθανασία Ζαφείρη!

pannikolaou

Το Fun After School Camp επιστρέφει ανανεωμένο από τις 20 Ιουνίου!

pannikolaou