B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-27 Μαρτίου)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου μεταξύ άλλων διεξάγεται ο πρώτος φετινός τελικός (Νεανίδων) αλλά και οι ημιτελικοί της κατηγορίας εφήβων, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 24-27 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΕΜΠΤΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Καραμπιτσάκος-Γκογκορόσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας (Γερονικολός)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τσάλας Ι.-Κοτσιμπός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Χαϊνά-Χουγιάζος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας  (Παντελίδης-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Σπυρόπουλος-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Σπυρόπουλος Σπ.-Αργυρούδης Μιχ.)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καλαπόδης-Μασλατζίδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:15 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ορχομενός (Πατάγιας-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καλαπόδης-Γκογκορόσης)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλας Ιωάννης-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:15 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας (Χατζής-Εκιτζίδης)

17:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πανευβοϊκός (Σκούτας Λ.-Καραπαπάς Χαρ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μεδεών (Κοτσιμπός-Ζάχος)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Προοδευτική (Κοτσιμπός-Ζάχος)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αλέξανδρος Αρτάκης (Παντελίδης-Γκογκορώσης)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΕ Ληλαντίων (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Ακαδ. Ιστιαίας (Ζαφείρη-Βιορές)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΑΠΣ Λαμίας (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Γ.Σ. Ιτέας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Ντάνος-Γερονικολός)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Νικολιάς-Γκογκορώσης)

14:30 Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Σύλλας (Μασλατζίδης Λ.-Γιαπλές)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Σχηματίζεται ο…νέος χάρτης της σεζόν 2022-23!

pannikolaou

Καταρρίπτει τα ρεκόρ η Αθανασία Ζαφείρη!

pannikolaou

Το Fun After School Camp επιστρέφει ανανεωμένο από τις 20 Ιουνίου!

pannikolaou