B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3 Απριλίου)

Με πλήρη αγωνιστική δράση στις κατηγορίες ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής όπου ξεχωρίζει ο τελικό της κατηγορίας εφήβων, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 2-3 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας (Τσάλας Ι.-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Γ.-Κατσέλη)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αστέρας Αλιβερίου (Χουγιάζος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Μαλεσίνα (Ντάνος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Σύλλας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΓΑΣ Άμφισσας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

13:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Σύλλας Αιδηψού (Χαϊνά-Αποστόλου)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Ντάνος-Κοτσιμπός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Πανευβοϊκός (Χατζής-Κατσέλη)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μπούκαλη (Χουγιάζος-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Φάλαρα (Πατάγιας-Χουσιάδας)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Ζάχος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ερέτρια (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΠΑΠΕΛ (Χατζής-Κατσέλη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πρωτέας Λαμίας (Γκαράς-Μυτιληνάκης) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

16:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Πανευρυτανική (Χριστοδούλου-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Ζαφείρη)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Σχηματίζεται ο…νέος χάρτης της σεζόν 2022-23!

pannikolaou

Καταρρίπτει τα ρεκόρ η Αθανασία Ζαφείρη!

pannikolaou

Το Fun After School Camp επιστρέφει ανανεωμένο από τις 20 Ιουνίου!

pannikolaou