ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων (26-27/3)

Πρεμιέρα στο πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 26-27 Μαρτίου με τους πρώτους αγώνες για τις δύο κατηγορίες.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μασλατζίδης)

12:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Βιορές-Κόλα)

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Β’-Κένταυρος Λιβαδειάς Β’ (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:15 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Ζαφείρη)

15:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Αναγέννηση Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Α’-Κένταυρος Λιβαδειάς Α’ (Βιορές-Κόλα)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Ζαφείρη-Βιορές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Πατάγιας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κάδμος (Κοτσιμπός)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ: Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας 64-55

pannikolaou

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κένταυρος Λιβαδειάς Α’-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 57-47

pannikolaou

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερμής Σχηματαρίου-Αλέξανδρος Αρτάκης 78-39

pannikolaou