ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-20 Μαρτίου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τις τοπικές κατηγορίες που συνεχίζονται σε όλες τις κατηγορίες το διάστημα 18-20 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Νταλιάνη-Κάππας-Κουρούλης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (Σαράντης-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας (Δρίβα-Παπαδήμου Γ.-Παύλος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Απόλλων Λιβαδειάς (Κάζας-Νιαβής-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Κ.-Σιαδήμας)

Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κονίστρες (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Λοκρός (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος-Γλωσσόπουλος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Προοδευτική Λάρυμνας (Μασλατζίδου-Πατσούρας-Χριστόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:15 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Αλέξανδρος Αρτάκης (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Νικολακάκης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Σιαδήμας-Τζουβάνα-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Χανής-Νταντή)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου-Πατσούρας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Αίαντας Αυλίδας (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Α.Ε. Καρύστου (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Ερέτρια (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΠΑΕ Ληλαντίων (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Ορχομενός (Αντωνίου-Παπαδήμου-Κουλός)

18:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (Γιαννόπουλος-Δέδες) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Λούβαρης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπαλτά-Γκαγκόμοιρος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Βελεσιώτη-Χατζησωτηρίου-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Μασλατζίδης Κ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ελ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou