ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/3)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 25-27 Μαρτίου με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών και υποδομής αλλά και με την πρεμιέρα στο πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Νταλιάνη-Κουρούλης-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Ιτέας  (Μάγκος-Τζουβάνα-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Νιαβής-Σακαρέλος-Κάζας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπάκα-Σαράντης-Ρίζος)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αστέρας Αλιβερίου (Παπαδήμου-Παύλος-Κουλός)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Χανής-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:15 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ορχομενός (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παντέλη-Μέτσκα-Χανής)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Νταντή-Τριανταφύλλου-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:15 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τζουβάνα-Μάγκος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Παντελή-Χανής)

12:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Γαβριήλ Ελ.-Νικολακάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Β’-Κένταυρος Λιβαδειάς Β’ (Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:15 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Λούβαρη-Τσιμπρίκα)

15:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Αναγέννηση Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Αυλίδας (Σαρλάνη-Μάγκος-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πανευβοϊκός (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μεδεών (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Προοδευτική (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος (Χριστόπουλος-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αλέξανδρος Αρτάκης (Χατζησωτηρίου-Γαβριήλ Ελ.-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΕ Ληλαντίων (Τζουβάνα-Μέτσκα-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Ακαδ. Ιστιαίας (Δρίβα-Κουλόις-Παύλος)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΑΠΣ Λαμίας (Μακρής-Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Γ.Σ. Ιτέας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Νταλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μέτσκα-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

14:30 Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Σύλλας (Παντελή-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Παντελή-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Νταντή-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς Α’-Κένταυρος Λιβαδειάς Α’ (Νταλιάνη-Κουρούλης)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Δρίβα-Κουλός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Νιάβης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Παντελή-Κιούσης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κάδμος (Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-9/5)

pannikolaou