FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς (5-6 Μαρτίου)

Συνέχεια στη β’ φάση της κατηγορίας παίδων με τη διεξαγωγή της 3ης αγωνιστικής στο β’ όμιλο, ενός ακόμα αγώνα εξ αναβολής, αλλά και ενός αγώνα για τον α’ όμιλο, με τον οποίο ολοκληρώθηκε επίσης η 3η αγωνιστική.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από την 3η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η)

Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 42-72

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας 50-34

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού 87-67

Πρωτέας Σχημ.-Α.Σ. Καρυστίας (εξ αν.) 20-0 α.α.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η 12-13 & 20/3)

Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου

ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (20/3)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 3 6 3-0 214-108
2 Πρωτέας Σχημ. 3 6 3-0 186-104
3 Ερμής Σχημ. 3 4 1-2 156-219
4 ΑΓΕ Χαλκίδας 2 3 1-1 76-94
5 ΓΑΣ Βασιλικού 2 2 0-2 135-164
6 Α.Σ. Καρυστίας 3 2 0-3 74-152

*Ο Α.Σ. Καρυστίας έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 90
  2. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 82
  3. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχημ.) 48
  4. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 47
  5. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 44
  6. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 30
  7. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 29
  8. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 28
  9. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 27
  10. Βόγγελης (Πρωτέας Σχημ.) 26
  11. Μπόρσης Σ. (Ερμής Σχημ.) 25
  12. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 24
  13. Ροποτός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 23
  14. Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 21
  15. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 20
  16. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
  17. Παπαλιόλιος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
  18. Παλούκης (Πρωτέας Σχημ.) 18

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχημ.) 8
  2. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 6
  3. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  4. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 5
  5. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 5
  6. Μπόρσης Σ. (Ερμής Σχημ.) 4
  7. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  8. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  9. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  10. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  11. Τσιώλης (Πρωτέας Σχημ.) 2
  12. Βόγγελης (Πρωτέας Σχημ.) 2
  13. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 2
  14. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η)

Μπούκαλη-Τελεθριακός αναβλήθηκε

Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς 29-44

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας 59-62

Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη (εξ αναβ.) 52-58

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η 12 & 26-27/3)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη (12/3)

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (26/3)

Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας (27/3)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. Ιτέας 3 5 2-1 188-159
2 Έσπερος Λαμ. 3 5 2-1 192-161
3 Κένταυρος Λιβ. 3 5 2-1 177-142
4 Σύλλας 3 4 1-2 107-150
5 Τελεθριακός 2 2 0-2 75-110
6 Μπούκαλη 2 3 1-1 98-115

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 99
  2. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 84
  3. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 54
  4. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 52
  5. Μπεζενές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 34
  6. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 32
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 30
  8. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 30
  9. Αγαπητός (Σύλλας) 29
  10. Παπακώστας (Μπούκαλη) 26
  11. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 24
  12. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 24
  13. Πρένγκα (Σύλλας) 22
  14. Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 21
  15. Ζώγας (Τελεθριακός) 19
  16. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 17
  17. Φακίτσας (Σύλλας) 17
  18. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 6
  2. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 5
  3. Αγαπητός (Σύλλας) 4
  4. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  5. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 4
  6. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  7. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 2
  8. Χαλέμπας (Σύλλας) 2
  9. Τριάντης (Σύλλας) 2
  10. Φακίτσας (Σύλλας) 2
  11. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 2
  12. Ζώγας (Τελεθριακός) 2
  13. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  14. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  15. Πετσινός (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  16. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 2

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Και τώρα…τελικός Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες! Έπεσαν Άρης Αμφίκλειας & Αστέρας Αλιβερίου

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (25η αγωνιστική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Νίκη στο ντέρμπι και τώρα playoffs! Άρης Θήβας-Λοκρός 64-61

pannikolaou